Menu

Logitech G613

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 

Opis

Klawiatura bezprzewodowa G613 920-008393

technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED
Dzięki precyzyjnemu i starannemu projektowaniu zespół Logitech G stworzył innowacyjne rozwiązanie bezprzewodowe pozwalające pousuwać podstawowe problemy związane z opóźnieniami, stabilnością i łącznością. Wynikiem tego jest technika LIGHTSPEED mistrzowskie rozwiązanie bezprzewodowe, które gwarantuje skuteczność urządzeń przewodowych.

Sprężynujący przełącznik Romer-G

Przełączniki sprężynujące Romer-G działają cicho i skrupulatnie, gwarantując doskonałe działanie i trwałość do 70 milionów naciśnięć. Przełączniki sprężynujące Romer-G, które są wybierane przez zawodowych e-sportowców, cechują się niewielką odległością aktywacji na poziomie 1,5 mm, co powoduje, iż są o 25% szybsze 11,5 mm kontra 2,0 mm w porównaniu do charakterystycznych przełączników mechanicznych. Naciśnięć klawiszy w kontraście do charakterystycznych, konkurencyjnych przełączników mechanicznych. Romer-G stanowi rewelacyjne połączenie szybkości, precyzji i cichego działania przy jednoczesnym zachowaniu wyczuwalnej aktywacji sprężynującej.

Programowalne klawicze G

Sześć asygnowanych klawiszy G można zaprogramować do obsługi własnych makr i poleceń w aplikacjach. Wykonuj złożone operacje w szybki i prosty sposób, jednym naciśnięciem klawisza. Do klawiszy G można przypisywać polecenia według profilów gry lub aplikacji, co powiększa możliwości przypasowania i wygodę. Użyj oprogramowania Logitech G HUB, żeby w prosty sposób skonfigurować profile, polecenia i inne funkcje oraz zarządzać nimi.

Bezprzewodowy komplet do gier komputerowych nowej generacji
Połącz bezprzewodową klawiaturę mechaniczną G613 z myszą bezprzewodową do gier G603, żeby uzyskać kompletne bezprzewodowe rozwiązanie do gier komputerowych. Mysz G603 jest zaopatrzona w sensor HERO nowej generacji, technikę łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED i system zarządzania energią HI-LO oraz ma inne funkcje o wysokiej sprawności, które są pożądane przez wielbicieli grania.

Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami
Połącz klawiaturę przy użyciu technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED, aby uzyskać wyjątkowo prędkie odświeżanie co 1 ms, lub przełącz na inne urządzenie jednym naciśnięciem przycisku, korzystając z połączenia Bluetooth. W dowolnym momencie możesz szybko i prosto przełączyć się pomiędzy prędkim połączeniem bezprzewodowym LIGHTSPEED korzystającym z odbiornika USB a połączeniem Bluetooth.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.