Menu

Logitech G815

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Typ mechaniczna 

Opis

Mechaniczna klawiatura do gier G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard

progresywne technologie gier w wyrafinowanej, szczególnie smukłej konstrukcji. W pełni konfigurowalna, wyposażona w podświetlenie LIGHTSYNC RGB i dedykowane klawisze G. Zaprojektowana do innowacyjnej rozgrywki, wyekwipowana w niskoprofilowe przełączniki mechaniczne GL w wersjach klikającej, sprężynującej i liniowej. Doświadcz klawiatury G815 i graj na wyższym poziomie.

niezwykle SMUKŁA

Klawiatura G815 to mistrzostwo w dziedzinie inżynierii i stylistyki, zaopatrzona w niezwykle wyrafinowaną, szczególnie smukłą obudowę bez kompromisów w zakresie wydajności i zestawu funkcji. Trwała, wygodna i gotowa na sesje intensywnego grania, klawiatura G815 stanowi kolejną generację mechanicznych klawiatur do gier.

nowoczesnA NISKOPROFILOWA KLAWIATURA MECHANICZNA

Zyskaj szybkość, dokładność i wysokość przy połowie wysokości klasycznych przełączników. Niskoprofilowe przełączniki mechaniczne GL są rygorystycznie testowane, aby spełnić bezkompromisowe oczekiwania wytrzymałości, czasu reakcji i dokładności. Przystępna z trzema typami przełączników:

Klikające GL słyszalne kliknięcie i reakcja zwrotna

Sprężynujące GL delikatne kliknięcie gwarantujące reakcję zwrotną
Liniowe GL w całości płynne działanie podczas naciskania klawiszy


LIGHTSYNC RGB

Każdy z klawiszy klawiatury G815 można w pełni przystosować w zakresie ~16,8 mln kolorów. Twórz własne animacje albo wybieraj spomiędzy wstępnie zdefiniowanych efektów. Dzięki technice LIGHTSYNC podświetlenie jest regulowane do gier, dźwięku lub ekranu, by zapewnić bardziej wciągające wrażenia RGB niżeli kiedykolwiek. Ujednolić motyw, ulepsz rozgrywkę i rozszerz swoją konfigurację do gier dzięki klawiaturze.


NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI KONTROLI

Smukła i wyrafinowana klawiatura G815 proponuje skoncentrowane i genialne doznania, mając do dyspozycji każdą funkcję, której potrzeba, żeby przejąć zupełną kontrolę jak programowalne klawisze G i wbudowane profile. Przekształć klawiaturę G815 w centrum dowodzenia komputerem.

PORT USB PASSTHROUGH

Podłącz i zasilaj więcej urządzeń, żeby zyskać wygodę i prędkość. Dodatkowy, specjalny kabel USB łączy port USB passthrough z tyłu klawiatury, co zapewnia dostęp do pełnej mocy zasilania i przepustowości danych. Podłącz i ładuj urządzenie albo podłącz mysz i natychmiast rozpocznij szarżę na przeciwników.

SPECJALNE PRZYCISKI STEROWANIA MULTIMEDIAMI

wbudowane przyciski sterowania multimediami i podświetleniem są zawsze pod ręką. Specjalne przyciski zezwalają na szybką regulację głośności, odtwarzanie/wstrzymywanie, przewijanie utworów i filmów i natychmiastowe wyciszanie.

Logitech G HUB

Oprogramowanie Logitech G HUB zapewnia graczom nieszablonową i prostą kontrolę nad sprzętem i grami. Przystosuj oświetlenie, twórz makra i sporo innych. Gracz mogą precyzyjnie dostroić ustawienia sprzętu do gier dla każdej gry, wiązać się z aplikacjami firm zewnętrznych, jak Discord i OBS, lub pobierać i udostępniać społeczności Logitech G niestandardowe profile gier.

Czarny US międzynarodowy Tactile: 920-008992

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.