Menu

Logitech G915

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 

Opis

Bezprzewodowa mechaniczna klawiatura do gier G915
Klawiaturę G915, stanowiącą przełom w dziedzinie stylistyki i inżynierii, zaopatrzono w mistrzowską technologię bezprzewodową LIGHTSPEED, zaawansowane podświetlenie klawiatury LIGHTSYNC RGB i nowe wysoce skuteczne przełączniki mechaniczne o niskim skoku. Model G915, skrupulatnie wykonany z najwyższej jakości tworzyw, stanowi elegancką konstrukcję o nieporównanych spektakularnie, sile i skuteczności. Odkryj klawiaturę G915 LIGHTSPEED i graj na wyższym poziomie.

technika ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ LIGHTSPEED
Klawiaturę G915 wyposażono w fachową technologię łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED o czasie reakcji zaledwie 1 ms. Jest to ta sama technika bezprzewodowa, której ufają e-sportowcy w trakcie zmagań na całym świecie. G915 jest w dodatku w pełni funkcjonalna po podłączeniu przewodem USB, dzięki temu można jednocześnie ładować ją i używać do gry.

wyjątkowo SMUKŁA

G915 to mistrzostwo w dziedzinie inżynierii i stylistyki. Starannie stworzona z najwyższej jakości tworzyw, klawiatura G915 jest niewiarygodnie wyrafinowana, istotnie smukła i skonstruowana z myślą o bezkompromisowych produktywności i komplecie funkcji. Trwała, wygodna i gotowa na sesje intensywnego grania, klawiatura G915 stanowi kolejną generację mechanicznych klawiatur do gier.

nowoczesnA NISKOPROFILOWA KLAWIATURA MECHANICZNA

Klawiatura G915 jest naszą pierwszą klawiaturą z nowymi wysoce produktywnymi niskoprofilowymi przełącznikami mechanicznymi GL, które szybkość, staranność i sprawność konwencjonalnych przełączników przy połowie normalnej wysokości. Nasze przełączniki GL są rygorystycznie testowane, by spełnić minimalistyczne oczekiwania wytrzymałości, czasu reakcji i dokładności. Przystępna z trzema typami przełączników:

  • Klikające GL słyszalne kliknięcie i reakcja zwrotna
  • Sprężynujące GL delikatne kliknięcie gwarantujące reakcję zwrotną
  • Liniowe GL kompletnie płynne działanie podczas naciskania klawiszy

Czarny US międzynarodowy Tactile: 920-008910


Pozostałe właściwości
technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED Bluetooth LIGHTSYNC RGB, podświetlenie poszczególnych klawiszy 5 specjalnych klawiszy G Specjalne przyciski sterowania multimediami i bezkrawędziowe pokrętło regulacji głośności

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.