Menu

Logitech K120

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 

Opis

K120Klawiatura typu "plug and play". Pisanie jest komfortowe i ciche dzięki niskoprofilowym klawiszom, które prawie nie wydają dźwięków, i typowemu układowi z pełnowymiarowymi klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną.

starczy podłączyć klawiaturę do portu USB komputera stacjonarnego albo przenośnego, żeby zacząć jej używać. CIENKI PROFILKlawiatura jest wyjątkowo płaska, co czyni z niej elegancką ozdobę biurka i upraszcza zachowanie wygodnego, naturalnego położenia dłoni.

bezusterkowOŚĆ LOGITECH Wysoka jakość i niezawodność, które uczyniły z marki Logitech światowego lidera w dziedzinie klawiatur i myszy, pozwalają oferować niedrogie urządzenia z trzyletnią gwarancją. TRWAŁE KLAWISZEDzięki klawiszom znoszącym nawet 10 milionów naciśnięć można pisać o niemało dłużej w przypadku wielu innych klawiatur.

CZYTELNE KLAWISZEPogrubione, białe znaki ułatwiają odczytywanie klawiszy. Jest to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób ze słabszym wzrokiem. Takie klawisze są także wytrzymałiejsze na wycieranie. KLAWIATURA „NIEPRZEMAKALNA” Płyn wypływa na zewnątrz klawiatury, dlatego przypadkowe zalanie nie jest żadnym problemem.

odkształconA SPACJA Specjalny kształt pozwala ułożyć dłonie w naturalniejszy sposób, co poprawia wygodę pisania K120 Klawiatura typu "plug and play".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.