Menu

Logitech K120

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Logitech K120 Klawiatura Niskoprofilowe klawisze, charakterystyczny układ, a także wyszukana i wytrzymała konstrukcja czynią z tej klawiatury USB wygodne i trwałe narzędzie do pisania.komfortowe i ciche pisanie Pisanie jest komfortowe i ciche dzięki niskoprofilowym klawiszom, które prawie nie wydają dźwięków,, a także standardowemu układowi z pełnowymiarowymi klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną.konstrukcja niepodatna na płyny* Płyn wypływa na zewnątrz klawiatury, dlatego przypadkowe zalanie nie jest żadnym problemem.Cienki profil Klawiatura jest nad wyraz płaska, co czyni z niej elegancką ozdobę biurka i ułatwia zachowanie komfortowego, naturalnego położenia dłoni.Trwałe klawisze Dzięki klawiszom znoszącym nawet 10 milionów naciśnięć** można pisać o dużo dłużej w sytuacji wielu innych klawiatur.Wytrzymałe, odchylane nóżki Składane nóżki pozwalają zwiększyć nachylenie klawiatury o 8 poziomów.

dzięki temu można zintegrować jej ustawienie i uzyskać maksymalny komfort pracy.Połączenie USB typu „plug and play” Instalacja jest prosta. Wystarczy podłączyć klawiaturę do portu USB komputera stacjonarnego lub mobilnego, żeby zacząć jej używać.Czytelne klawisze Pogrubione, białe znaki usprawniają odczytywanie klawiszy.

Jest to świetne rozwiązanie dla osób ze słabszym wzrokiem. Takie klawisze są również wytrzymałiejsze na wycieranie.bezawaryjność Logitech Wysoka jakość i bezusterkowość, które uczyniły z firmy Logitech światowego lidera w dziedzinie klawiatur i myszy, pozwalają oferować niedrogie urządzenia z trzyletnią gwarancją.wykrzywiona spacja Specjalny zarys pozwala ułożyć dłonie w naturalniejszy sposób, co udoskonala wygodę pisania.

* wytrzymałość na wodę testowana na próbkach do 60 ml płynu. Nie zanurzaj klawiatury w płynach. ** Z wyjątkiem blokady klawiatury numerycznej.UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.