Menu

Logitech K230

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Logitech Wireless Keyboard K230 Zmniejszona klawiatura ze charakterystycznej wielkości klawiszami. Niezawodne połączenie bezprzewodowe o wielkim zasięgu dzięki malutkiemu nanoodbiornikowi rodzaju „podłącz i zapomnij” Logitech Unifying.znacznie mniej miejsca, te same klawisze drobna klawiatura jest około 36% mniejsza od naszych zwykłych klawiatur, lecz nadal posiada wszystkie typowe klawisze, więc możesz robić to co kochasz z łatwością jak najczęściej.nowoczesna łączność bezprzewodowa 2,4 GHz Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na komfortowej sofie.

Połączenie bezprzewodowe praktycznie likwiduje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.*Proste połączenie Odbiornik Logitech® Unifying to miniaturowy odbiornik bezprzewodowy, który może być stale podłączony do komputera przenośnego.

Pozwala łatwo dodać inne konieczne urządzenia. Podłącz. Zapomnij. Dodaj kolejne.128-bitowe szyfrowanie AES dane przesyłane pomiędzy klawiaturą a odbiornikiem są bronione przy pomocy jednego z najlepszych przystępnych mechanizmów szyfrowania transferu danych.Dwuletnia żywotność baterii Dzięki przedłużonej żywotności baterii i samoczynnemu przechodzeniu w stan uśpienia możesz poprzez lata na bieżąco aktualizować Facebook®, pisać listy, a także recenzje, nie obawiając się o ładowanie baterii.**Zgrabna, nieduża budowa Drzwiczki komory na baterie w górnej części klawiatury gwarantują dodatkowy komponent konstrukcyjny, zezwalając wymieniać odcień na jasnoszary, różowy albo niebieski w zależności od nastroju i otoczenia.Prosta instalacja rodzaju „plug and play” Konfiguracja nie może być łatwiejsza — wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z Twitter, blogu i komunikatorów bez konieczności instalowania oprogramowania.bardzo ciche klawisze klawisze Klawisze pracują prawie bezdźwięcznie, więc możesz słuchać odtwarzanej melodii, a nie ich stukania.

* Zasięg łączności bezprzewodowej może się różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze. ** podana żywotność baterii odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w typowych warunkach pracy biurowej.

Wyniki uzyskiwane poprzez poszczególnych użytkowników mogą być przeróżne. UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.