Menu

Logitech K400

Cechy produktu

  • Producent Logitech 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Klawiatura HTPC dla komputera podłączonego do telewizora
Korzystaj z ulubionej rozrywki komputerowej na ekranie telewizora tak, jak to lubisz — bez wstawania z wygodnej kanapy.

Zaprojektowana do komfortowego sterowania
Korzystanie z rozrywki z komputera na ekranie telewizora nie powinno być skomplikowane. Zrelaksuj się i obsługuj komputer podłączony do telewizora, siedząc na wygodnej kanapie!

Zintegrowana klawiatura bezprzewodowa z panelem dotykowym
Korzystaj z bezproblemowej obsługi komputerowego systemu rozrywki na ekranie telewizora bez konieczności wykorzystania oddzielnej klawiatury i myszy.komfortowe, ciche klawisze i wielki (3,5-calowy) panel dotykowy powodują, iż nawigacja odbywa się bez wysiłku.

Zasięg bezprzewodowy 10 m (33 stopy)
Oglądaj filmy, oglądaj strony internetowe, czatuj ze znajomymi i nie tylko bez żadnych opóźnień i przerw. Ekspresowo reagujące, bezproblemowe połączenie nawet w największym pomieszczeniu. Zasięg bezprzewodowy może się różnić w zależności od warunków otoczenia i konfiguracji komputera.

Klawiatura do obsługi multimediów na ekranie telewizora

Korzystanie z klawiatury K400 Plus jest komfortowe od samego początku. Układ klawiszy zaprojektowano pod kątem zrelaksowanej interakcji z multimediami.
-dostępne regulatory głośności i klawisze strzałek.
- Drugi przycisk kliknięcia lewym przyciskiem upraszcza nawigowanie i wybieranie dwoma dłońmi.
- Skróty dla użytkowników systemów Windows® i Android™.
- Klawisze szybkiego dostępu działają natychmiast po uruchomieniu bez konieczności konfigurowania.

Konfiguracja typu Plug and Play

Konfiguracja klawiatury K400 Plus jest wyjątkowo prosta. Podłącz niewiele znaczący odbiornik Unifying do portu USB i zacznij zabawę.Odbiornik klawiatury zezwala na podłączenie do komputera nawet sześciu urządzeń Unifying.

Współpraca z wieloma systemami operacyjnymi
Zaprojektowana do korzystania z systemami Windows® 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszym, Android™ 5.0 lub nowszym oraz Chrome OS™.

18-miesięczna żywotność baterii
- Możesz zapomnieć, że klawiatura w ogóle potrzebuje baterii.
- Niemal usuwa kłopoty z wymianą baterii.
- wykorzystanie wyłącznika zasilania jeszcze bardziej wydłuża żywotność baterii.
- Żywotność baterii została poddana niezależnym testom w trakcie użytkowania poprzez dwie godziny dziennie. Rzeczywista żywotność baterii zależy od sposobu użytkowania, ustawień i warunków otoczenia.

elementy sterujące z możliwością dopasowania
Używaj klawiatury K400 Plus natychmiast po wyjęciu z pudełka albo spersonalizuj ustawienia klawiszy i panelu dotykowego przy użyciu oprogramowania Logitech Options™.


Pozostałe parametry
- typ połączenia: protokół Logitech Unifying (2,4 GHz)- Klawisze specjalne: wyciszanie, obniżanie głośności, rozszerzanie głośności- Połączenie/zasilanie: wyłącznik- Żywotność baterii (brak możliwości ładowania): do 18 miesięcy- Żywotność klawiszy: do 5 milionów naciśnięć- Hałas podczas pisania: ok. 55 dBA w przypadku wszelkich klawiszy- Zasięg łączności bezprzewodowej: 10 m (33 stopy)- Obsługiwane platformy/systemy operacyjne: Windows® 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszy, Android™ 5.0 lub nowszy,Chrome OS™. Port USB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.