Menu

Logitech K740

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 

Opis

Logitech K740 Illuminated KeyboardCienka, wysmakowana klawiatura z podświetlonymi klawiszami i miękką podpórką pod nadgarstki — wygodne pisanie nawet w ciemności.Wyrzeźbione laserem, podświetlane klawiszeSprawne pisanie przy słabym oświetleniu, a nawet w ciemności.

Podświetlone klawisze są wyraźne, jasne i proste do odczytania. Podświetlane są same klawisze. Dzięki temu widzisz to, co Ci trzeba i nic nie rozprasza Twojej uwagi.Ręczna regulacja jasnościPodświetlenie klawiszy można także przystosować ręcznie przy pomocy klawiszy znajdujących się w górnym prawym rogu klawiatury.

dostępne są trzy stopnie intensywności oświetlenia; można je także wyłączyć. Port USBAby zacząć używać klawiatury, wystarczy ją podłączyć do portu USB. Przewód ma ok. 1,8 m długości — starczy, by sięgnąć do komputera pod biurkiem lub na nim.

szykowna budowaKlawiatura jest cała czarna z pomarańczowymi elementami wskazującymi klawisze FN. Z lewej, górnej i prawej strony znajdują się krystaliczne komponenty, a czarny, lśniący pasek oddziela klawisze od podpórki pod nadgarstki.

W podobnym pasku po prawej stronie klawiatury znajdują się diody LED klawiszy Num Lock, Caps Lock i Scroll Lock, powodując, iż nasza klawiatura wygląda naprawdę elegancko na biurku.niezwykle cienki profilKlawiatura jest istotnie cienka, zwłaszcza gdy patrzy się na nią z boku.

Tylko 9,3 mm (1/3 cala) od pokrywy do klawiszy upraszcza utrzymanie zgrabnego, uporządkowanego miejsca pracy. Klawisze w układzie Logitech PerfectStroke™Klawisze w układzie PerfectStroke rozkładają siłę nacisku równomiernie na powierzchni klawiszy, dzięki czemu każde naciśnięcie klawisza jest komfortowe, płynne i ciche — choćby po naciśnięciu krawędzi klawisza.

Miękka podpórka pod nadgarstkiWbudowana podpórka ma miękką, gumową powłokę zwiększającą wygodę pracy. Podczas pisania dłonie powinny poruszać się luźno i znajdować nieco nad podpórką pod nadgarstki.

W przerwach możesz położyć nadgarstki na podpórce i dać im chwilę odpocząć. Położenie klawiatury na biurku na płasko umożliwia ułożenie nadgarstków w ulepszonej (prostej) pozycji, ale jeśli Ci trzeba podnieść ją trochę, możesz wysunąć adekwatnie nóżki.

Pełnowymiarowy układPełny układ z klawiaturą numeryczną i dużymi strzałkami zezwalającymi na proste poruszanie się po dokumencie. Kilka dodatkowych cech zezwala na naprawdę komfortową pracę:na ogół wykorzystywane funkcje — wyszukiwanie, e-mail lub sterowanie multimediami — są przystępne przy pomocy klawisza FN- Oddzielne klawisze zezwalają na sterowanie intensywnością podświetlenia, siłą głosu i jego wyciszeniem- Klawisz Start systemu Windows® 8 łatwy dostęp do ekranu startowego- wykorzystywany klawisz DELETE jest większy, dzięki temu można go łatwiej znaleźć palcami; natomiast klawisz INSERT został przeniesiony na górę klawiatury, tak aby nie naciskać go przypadkiem- Klawisze w wierszu ze spacją są nieco uniesione, takw trakcie pisania nie była dotykana krawędź konstrukcji klawiszy- 12 klawiszy skrótów, które...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.