Menu

Logitech K830

Cechy produktu

  • Producent LOGITECH 

Opis

Do obsługi HTPC LOGITECH Illuminated Living-Room K830 to bezprzewodowa klawiatura do salonu, dzięki której możesz obsługiwać komputer HTPC na ekranie telewizora. Klawiatura ma inteligentne podświetlenie, które dostosowuje się do warunków panujących w pomieszczeniu.

Podświetla się samoczynnie gdy zaczynamy pisać i gaśnie po 7 sekundach od zakończenia pisania. Zoptymalizowany układ klawiszy LOGITECH Illuminated Living-Room K830 posiada zoptymalizowany pod kątem komputerów HTPC układ klawiszy.

Do dyspozycji użytkownika oddano klawisze numeryczne oraz niedługi skok klawisza. W klawiaturze zastosowano wysokiej jakości klawisze o żywotności do 5 milionów naciśnięć. Łączność bezprzewodowa Klawiatura obsługuje technikę łączności bezprzewodowej 2,4 GHz marki Logitech, a także Bluetooth Smart zapewniając zasięg łączności bezprzewodowej do 10 m.

Klawiatura pracuje na baterii litowo-polimerowej, która umożliwia swobodne korzystanie do 10 dni. W razie konieczności klawiaturę możesz podładować poprzez przewód USB o długości 1,3 m. Na wyposażeniu klawiatury odnajdziemy jeszcze 1,5-metrowy przedłużacz....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.