Menu

Logitech Klawiatura LK120 f Business/US

Cechy produktu

  • Producent logitech 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ membranowa 

Opis

Logitech K120 Klawiatura wersja OEM Niskoprofilowe klawisze, charakterystyczny układ i wyszukana i wytrzymała budowa czynią z tej klawiatury USB wygodne i trwałe narzędzie do pisania.wygodne i ciche pisanie Pisanie jest wygodne i ciche dzięki niskoprofilowym klawiszom, które prawie nie wydają dźwięków,, a także charakterystycznemu układowi z pełnowymiarowymi klawiszami funkcyjnymi i klawiaturą numeryczną.budowa oporna na płyny* Płyn wypływa na zewnątrz klawiatury, dlatego przypadkowe zalanie nie jest żadnym problemem.Cienki profil Klawiatura jest bardzo płaska, co czyni z niej elegancką ozdobę biurka i upraszcza zachowanie wygodnego, naturalnego położenia dłoni.Trwałe klawisze Dzięki klawiszom znoszącym choćby 10 milionów naciśnięć** można pisać o niemało dłużej w sytuacji wielu innych klawiatur.Wytrzymałe, odchylane nóżki Składane nóżki pozwalają zwiększyć nachylenie klawiatury o 8 stopni.

dzięki temu można scalić jej ustawienie i uzyskać maksymalny komfort pracy.Połączenie USB rodzaju „plug and play” Instalacja jest prosta. Wystarczy podłączyć klawiaturę do portu USB komputera stacjonarnego lub przenośnego, aby zacząć jej używać.Czytelne klawisze Pogrubione, białe znaki upraszczają odczytywanie klawiszy.

Jest to wyśmienite rozwiązanie dla osób ze słabszym wzrokiem. Takie klawisze są ponadto odporniejsze na wycieranie.bezawaryjność Logitech Wysoka jakość i bezawaryjność, które uczyniły z marki Logitech światowego lidera w dziedzinie klawiatur i myszy, pozwalają oferować niedrogie urządzenia z trzyletnią gwarancją.wykrzywiona spacja Specjalny kształt pozwala ułożyć dłonie w naturalniejszy sposób, co udoskonala wygodę pisania.

* oporność na wodę testowana na próbkach do 60 ml płynu. Nie zanurzaj klawiatury w płynach. ** Z wyjątkiem blokady klawiatury numerycznej.UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu.Prezentacja 3D:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.