Menu

Matias Klawiatura aluminiowa Mac Tenkeyless Bluetooth Space Szara

Cechy produktu

  • Producent Matias 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs Bluetooth 

Opis

Aluminiowa bezprzewodowa klawiatura Matias została stworzona z myślą o użytkownikach lubiących sobie wysoką wygodę używania i preferujących brak kabli na biurku.

tworzona z tworzyw najwyższej jakości klawiatura ma design genialnie komponujący się z komputerami producenta Apple. Jej nietuzinkowy wymiar daje dostęp do dotdatkwych klawiszy funkcyjncyh oraz pełnowymiarowych strzałek!

użycie komunikacji bezprzewodowej bluetooth zwiększa funkcjonalność klawiatury Matias. Można ją sparować choćby z 3 urządzeniami i przełączać się między nimi dosłownie jednym przyciskiem - klawiatura sama dostosuje się do nowego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to Mac, iPad, komputer z Windowsem, czy tablet lub smartfon z Androidem.

marka Matias zastosowała materiały najlepszej jakości nie tylko na zewnątrz urządzenia. Klawiatura wbudowaną baterię o ogromnej jak na tego typu sprzęt pojemności. Przekłada się to oczywiście na czas pracy klawiatury - Matias wytrzyma choćby 12 miesięcy na jednym ładowaniu! Co więcej, dzięki zastosowaniu tak znacznego ogniwa, klawiatura nie musi często przechodzić w tryb czuwania i rozłączać się w celu zaoszczędzenia energii. Jest cały czas gotowa do pracy, a użytkownik nie musi czekać - tak jak to może występować w produktach innych firm - na ponowne połączenie. Te jakże ważne szczegóły klawiatury Matias powodują, że ma się wrażenie wygody użytkowania sprzętu przewodowego.

Bezprzewodowa klawiatura Matias posiada, tak jak oryginalna klawiatura Apple, wszystkie przyciski dedykowane do pracy w środowisku macOS. Klawisze funkcyjne pozwalają na regulację jasności ekranu, głośności, sterowanie odtwarzaczem muzyki, itp.

Klawiatura jest kompatybilna z wieloma systemami macOS, od najnowszego aż po 10.6.8 (Snow Leopard). Przystępna jest w wersji Silver (z białymi klawiszami), a także Space Gray (z czarnymi klawiszami).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.