Menu

Matias Klawiatura Mac Bluetooth

Cechy produktu

  • Producent Matias 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Interfejs Bluetooth 

Opis

Bezprzewodowa klawiatura Matias została produkowana z myślą o użytkownikach ceniących sobie wysoką wygodę stosowania i preferujących brak kabli na biurku.

wyprodukowana z materiałów najwyższej jakości pełnowymiarowa klawiatura ma design nadzwyczajnie komponujący się z komputerami marki Apple.
zastosowanie komunikacji bezprzewodowej bluetooth powiększa funkcjonalność klawiatury Matias. Można ją sparować nawet z 4 urządzeniami i przełączać się między nimi dosłownie jednym przyciskiem - klawiatura sama przystosuje się do nowego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to Mac, iPad, komputer z Windowsem, czy tablet albo smartfon z Androidem.

marka Matias zastosowała materiały najlepszej jakości nie tylko na zewnątrz urządzenia. Klawiatura zaimplementowaną baterię o ogromnej jak na tego typu sprzęt obszerności - 1600mAh. To od 5 do 12 razy pokaźniejsza aniżeli wielu klawiaturach innych producentów objętość! Przekłada się to oczywiście na czas pracy klawiatury - Matias wytrzyma nawet 12 miesięcy na jednym ładowaniu! Co więcej, dzięki zastosowaniu tak sporego ogniwa, klawiatura nie musi nieraz przechodzić w tryb czuwania i rozłączać się w celu zaoszczędzenia energii. Jest cały czas gotowa do pracy, a użytkownik nie musi czekać - tak jak to może występować w produktach innych firm - na ponowne połączenie. Te jakże ważne detale klawiatury Matias powodują, iż ma się wrażenie wygody stosowania sprzętu przewodowego.

Bezprzewodowa klawiatura Matias posiada, tak jak oryginalna klawiatura Apple, wszystkie przyciski asygnowane do pracy w środowisku macOS. Klawisze funkcyjne umożliwiają regulację jasności ekranu, głośności, sterowanie odtwarzaczem muzyki, itp. Klawiatura jest kompatybilna z wieloma systemami macOS, od najnowszego aż po 10.6.8 (Snow Leopard). Przystępna jest w wersji Silver (z czarnymi klawiszami).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.