Menu

Microsoft N9Z-00022 All-in-One Media

Cechy produktu

  • Producent Microsoft 

Opis

Klawiatura All-in-One Media Keyboard jest genialnym urządzeniem do salonu albo domowego biura. Jest wyposażona w pełnowymiarowy komplet klawiszy i w zintegrowany, wielodotykowy trackpad — dzięki temu pisanie, przesuwanie, przeciąganie, powiększanie i klikanie przychodzi z dużą łatwością. Klawisze prędkiego dostępu do funkcji multimedialnych można indywidualnie zintegrować, dzięki czemu korzystanie z internetu, słuchanie ulubionej muzyki, a także oglądanie zdjęć i filmów jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki trwałej konstrukcji klawiatury nie ma zapotrzebowania, aby się z nią zbyt finezyjnie obchodzić na co dzień. Klawiatura All-in-One Media Keyboard ma wszystkie części udoskonalające wygodę pisania i nawigacji.


właściwości artykułu:

  • Zintegrowany, wielodotykowy trackpad gwarantuje łatwą nawigację z obsługą gestów w trakcie korzystania z systemu Windows. Naciskaj, przeciągaj, zwiększaj i klikaj z dużą łatwością.
  • Modyfikowalne klawisze szybkiego dostępu do funkcji multimedialnych usprawniają dostęp do muzyki, , a także plików video.
  • Łatwy dostęp i wygodne korzystanie z regulacji głośności upraszcza korzystanie z plików multimedialnych
  • Zaprojektowana tak, żeby była w stanie dalej funkcjonować nawet, gdy użytkownik przypadkowo ją upuści lub na nią usiądzie. Wodoodporna — wytrzyma przypadkowe zalanie.
  • mając bezawaryjne połączenie bezprzewodowe o zasięgu 10 m, możesz luźno poruszać się po całym pomieszczeniu.
  • Podstawowe funkcje klawiatury z funkcją USB HID zgodną z inteligentnymi telewizorami i konsolami do gier.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.