Menu

MODECOM Klawiatura 5008 czarna przewodowa z podświetleniem

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

MODECOM MC-5008
MODECOM MC-5008 to uniwersalna klawiatura przewodowa do biura i domu. Konstrukcja membranowa gwarantuje żywotność klawiszy do 5 milionów kliknięć, gwarantując zrównoważoną pracę i jakość która spełnia rosnące oczekiwania użytkowników. MODECOM od lat efektywnie wykorzystuje doświadczenie w tworzeniu klawiatur, dlatego wytwarzając model MC-5008 wykorzystaliśmy najlepsze doświadczenia z produktów klasy office, jak i progresywnych sprzętów asygnowanych dla graczy. Model MC-5008 to klawiatura będąca znakomitym rozwiązaniem dla użytkowników którzy nie tylko poświęcają czas przed komputerem na pracę, ale także cieszą się światem multimedialnej rozrywki. Zaprojektowana poprzez MODECOM konstrukcja gwarantuje jak największy komfort w trakcie pisania jak i w trakcie grania. Neutralność konstrukcji,równocześnie jej wyjątkowość, uzupełnia atrakcyjne, białe podświetlenie klawiszy. Osobne multimedialne klawisze natomiast optymalizują wygodę i przyjemność pracy na komputerze, zezwalając w komfortowy i przystępny sposób sterować np. Odtwarzaniem filmów, oglądaniem stron internetowych czy słuchaniem muzyki. Klawiatura MODECOM MC-5008 to nie jest kompromisowe rozwiązanie dla tych którzy potrzebują zwykłej klawiatury do pracy i do grania. To przemyślane i pieczołowicie zaprojektowane urządzenie, które bierze najlepsze atrybuty kilku typów klawiatur i łączy je w całość przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania, ergonomii i funkcjonalności, stanowiąc uniwersalną i wielopłaszczyznową odpowiedź na wysokie kryteria użytkowników.

komfortowa kompozycja
Klawiatura została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić komfort pracy przy komputerze poprzez sporo godzin. Uniwersalność urządzenia zagwarantuje wydajną pracę oraz wygodę grania, a przewód o długości 1,8 m jest słuszny do zajęcia komfortowej pozycji przy biurku.

Jakość wykonania
Klawiatura jest wykonana z wysokiej klasy tworzyw, gwarantując długą żywotność urządzenia. Zaimplementowane rozwiązania technologiczne mają na celu zapewnić maksymalny komfort stosowania.

Białe podświetlenie
Klawiatura piękne, białe podświetlenie, dzięki czemu zostaje zachowany wysoki komfort pracy przy komputerze w ciemnym pomieszczeniu.

Centrum sterowania
Klawiatura MC-5008 to pełnowymiarowy model klawiatury ze 103 klawiszami i 14 klawiszami multimedialnymi. Taka budowa zagwarantuje wszelkie niezbędne funkcje na jednym urządzeniu, upraszczając pracę i zabawę przed komputerem.

Kluczowe cechy:

  • Długość życia klawiszy do 5 milionów wykorzystać
  • Osobne klawisze multimedialne
  • Podświetlane klawisze
  • Długość kabla 1,8 m
  • Uniwersalne przeznaczenie klawiatury: nieprzeciętna do biura, spełni oczekiwania w w trakcie grania


EAN: 5901885249292
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: K-MC-5008-100-U-L
rodzaj: Multimedialna
pakiet z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Podświetlana klawiatura: Tak
Zasilanie: USB 5V
Długość przewodu: 180 cm
Kolor: Czarny
wymiary: 439 x 165.5 x 27.5 mm
Waga: 580 g
Pozostałe atrybuty: liczba przycisków: 103 Klawisze multimedialne: 14 sztuk

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.