Menu

MODECOM Przewodowa klawiatura mechaniczna VOLCANO HAMMER RGB (Czerwony przełącznik Outemu) US LAYOUT

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

MODECOM VOLCANO HAMMER RGB to klawiatura mechaniczna dla graczy. Produkt ten zezwala na przeprowadzenie najszczególniej atrakcyjnych misji w świecie gier komputerowych. MODECOM VOLCANO HAMMER RGB to artykuł wyposażony w efektywne podzespoły. Dzięki nim możesz mieć pewność, iż klawiatura nie zawiedzie Cię, kiedy w okopach będziesz odpierać atak wojsk nieprzyjaciela, albo kiedy pędząc z szybkością światła poprzez obce galaktyki, przyjdzie Ci stoczyć gwiezdny bój z wrogimi, pozaziemskimi istotami. Każdy klawisz w klawiaturze VOLCANO HAMMER RGB jest oddzielną konstrukcją, której najważniejszym elementem jest zaawansowany przełącznik mechaniczny z błyskawicznym czasem aktywacji. To dzięki przełącznikom za każdym razem będziesz miał przewagę nad przeciwnikami. Wersja VOLCANO HAMMER RGB to unowocześniony model renomowanej i lubianej poprzez graczy klawiatury mechanicznej z podświetleniem 16,7 mln , a także sterownikiem do ich kontroli. Model VOLCANO HAMMER RGB jest odpowiedzią na rosnące potrzeby graczy proponując uniwersalne i funkcjonalne rozwiązania upraszczające wirtualną rozrywkę.


Kluczowe właściwości
- klawiatura mechaniczna (przełączniki Outemu blue, brown lub red)
- 104 klawiszy (w wybranych wersjach układ wynosi 105 klawiszy)
- blokada klawisza Windows
- multimedialne przyciski
- pełny anti-ghosting
- podświetlenie RGB 16,7 mln barw
- przeciwpoślizgowe stopki
- kabel o długości 180 cm
- pozłacane złącze USB

Blokada klawisza Windows
zastosowana w konstrukcji klawiatury MODECOM VOLCANO HAMMER RGB blokada zapobiega przed przypadkowym wciśnięciem klawisza Windows. Dzięki niej już nigdy nie zdarzy Ci się sytuacja,w trakcie najistotniej emocjonującego starcia zobaczysz nagle swój… pulpit. Pamiętaj, iż to Ty decydujesz, kiedy zakończyć grę.

104 klawisze
Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB wyposażona jest łącznie w 104 klawisze rodzaju mechanicznego, które charakteryzują się nieszablonowym komfortem użytkowania oraz zwiększoną niepodatnością na uszkodzenia. Podczas wykorzystywania wydają z siebie także charakterystyczny mechaniczny dźwięk, który uwielbiają miłośnicy gier komputerowych.


Główne cechy klawiatury mechanicznej
Klawiatura mechaniczna to najlepsze rozwiązanie dla mistrzowskich graczy. W klawiaturach mechanicznych każdy klawisz jest oddzielną konstrukcją, dzięki temu klawiatury te charakteryzują się bezzwłocznym czasem reakcji, precyzją, trwałością oraz wysokim komfortem używania. Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB wyekwipowana jest w przełączniki rodzaju niebieskiego, brązowego lub czerwonego, które nieszablonową czułość, komfort pracy, a także typowy dźwięk emitowany w trakcie naciskania klawiszy. Sam wybierz, którego z trzech wariantów pragniesz najmocniej.

dopasuj ORĘŻ DO swej RĘKI
Każdy żołnierz potrzebuje broni, która będzie genialnie przypasowana do jego preferencji i stylu walki. Dlatego też
przygotowaliśmy aż trzy typy klawiatury mechanicznej Volcano Hammer, by każdy wirtualny bojownik znalazł
coś dla siebie.
- Outemu Blue: Przełączniki z wyraźnie
słyszalnym klikiem i dobrze
wyczuwalnym przeskokiem.

Główne cechy klawiatury mechanicznej
- błyskawiczny czas reakcji
- solidność wykonania
- odporność na uszkodzenia
- Wygoda używania
- typowy dźwięk klawiszy
- Przełączniki rodzaju Outemu blue.

Pełny anti-ghosting
Większość dostępnych na rynku klawiatur zezwala na jednoczesne wykrycie zaledwie kilku klawiszy. Na klawiaturach z takim ograniczeniem gracz nie będzie w stanie użyć kompilacji większej liczby klawiszy, które wymagane są w wielu grach. Na skutek czego ogranicza to jakość rozrywki i wpływa na osiągane w grach wyniki. Klawiaturę MODECOM VOLCANO HAMMER RGB wyposażyliśmy w z nowoczesną funkcję pełnego anti-ghostingu, która zagwarantuje użytkownikowi nieograniczoną swobodę – bez limitu liczby równocześnie wciśniętych klawiszy. Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB to fachowy sprzęt turniejowy.

Regulowalne podświetlenie LED RGB
Klawiatura MODECOM VOLCANO HAMMER RGB wyposażona jest w regulowane podświetlenie LED RGB z paletą 16,7 miliona barw.

antypoślizgowe stopki
W spodniej części klawiatury umieściliśmy cztery przeciwpoślizgowe stopki, dzięki którym klawiatura będzie stabilna nawet podczas najszczególniej emocjonującej gry.

Pozłacane złącze USB
większa wytrzymałość na korozję i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne zapewni jeszcze dłuższy okres cieszenia się z tego perfekcyjnego sprzętu.

Długie przewody
znakomicie o tym wiemy, że długi, oporny na uszkodzenia przewód klawiatury jest pożądaną poprzez wszelkich graczy cechą. Z tego powodu klawiatura VOLCANO HAMMER zaopatrzona jest w komfortowy podczas używania przewód o długości 180 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.