Menu

MSI Klawiatura Vigor GK50 Low Profile US

Cechy produktu

  • Producent MSI 

Opis

Niskoprofilowe, klawiaturowe przełączniki mechaniczne prędkość, precyzyjność i odpornośćNiskoprofilowe, klawiaturowe przełączniki mechaniczne szybkość i precyzję działania oraz wysoką wytrzymałość.

Są nadzwyczajne dla graczy i osób używających komputera jako maszyny do pisania. Umiarkowany dystans pełnego ruchu klawisza i punkt zadziałania precyzyjność, jakiej oczekujesz od klawiatury Vigor GK50 Low Profile.

Smukła i lekka stylistykaSmukły i lekki design to dopełnienie stylowego wyglądu gamingowej klawiatury VIGOR GK50 LOW PROFILE.funkcjonalna kompozycjaKlawiatura z użyteczną, asymetryczną konstrukcją nasadek klawiszy pozwala trzymać dłonie i nadgarstki w wygodnej, naturalnej pozycji, która zniża napięcie mięśni i ból w trakcie długookresowego pisania albo grania na klawiaturze.Wyświetlaj swoje odcienie na klawiszachVigor GK50 Low Profile to klawiatura wyposażona w indywidualne podświetlenie RGB każdego klawisza, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z milionów barw i zniewalających, różnorodnych efektów animacji światła.

Tworzenie, własnych unikatowych efektów świetlnych osiągalne jest za pomocą oprogramowania MSI Dragon Center.Trwałe i nowoczesne wzornictwoWykonana ze szczotkowanego metalu górna część obudowy klawiatury, a także matowe nasadki klawiszy sprawiają, iż VIGOR GK50 LOW PROFILE jest trwałą klawiaturą, na której użytkownik nie pozostawia widocznych śladów palców na powierzchni nasadek klawiszy.

Specjalne ośmiokątne nasadki klawiszy uzupełniają innowacyjny wygląd klawiatury.Skróty klawisze zezwalające na szybkie sterowanieWygodne skróty klawiaturowe pozwalające na łatwą zmianę trybu pracy oświetlenia, sterowanie szybkością i kierunkiem animacji światła.Na górze znajdują się przyciski prędkiego dostępu do regulacji głośności, sterowania mediami i klawisz uruchamiający aplikację Afterburner.w trakcie rozgrywki stój twardo na ziemi Wyjątkowo zrównoważona podstawka gamingowej klawiatury znajdująca się tuż pod spacją udoskonalone, oparcie i zapobiega ślizganiu się klawiatury w trakcie gry i pisania.Wsparcie z poziomu aplikacji Dragon CenterDostrój ustawienia klawiatury z poziomu najnowszej aplikacji Dragon Center, dzięki czemu możesz spersonalizować swój fason.W pełni przygotowanyDo zestawu dołączono wszystkie konieczne akcesoria.

W pudelku, oprócz klawiatury Vigor GK50 Low Profile, użytkownik odszuka jeden przyrząd do ściągania nasadek klawiszy i dwie wypukłe nasadki klawiszy (1x lewy klawisz CTRL i 1x klawisz ALT), co umożliwia bezproblemową ich wymianę.

Wypukłą powierzchnię nasadki klawisza można łatwo wyczuć i nacisnąć palcem w chwili, gdy niejednokrotnie używa się klawiszy CTRL lub ALT podczas gry.rozmiary: 435 x 141 x 34 mmPozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.