Menu

Natec Discus (biała)

Cechy produktu

  • Producent Natec 

Opis

gustowna I SMUKŁA W postępowej przestrzeni biurowej coraz ważniejsza staje się elegancja i planowanie przestrzeni i dotyczy to nie tylko mebli,dodatkowo sprzętów takich jak akcesoria komputerowe.
Klawiatura Natec Discus wpisuje się w ten trend oferując smukły i elegancji design. Czarno szara kolorystyka, a także czytelny układ klawiszy w stylu „tabliczki czekolady" powodują, że klawiatura należycie się prezentuje i jest czytelna w obsłudze.
KOMPAKTOWA I CICHA Smukła i kompaktowa obudowa to nie wszystko, na dodatek z niskim skokiem powodują, iż klawiatura jest szczególnie poręczna i przyjemna w obsłudze.
Klawisze cechują się jeszcze szybka reakcja oraz cichą pracą, co bez dwóch zdań jest ich atutem.
ponadto litery zostały pokryte powłoka lakieru UV, co znacznie przedłuża ich wytrzymałość na ścieranie.
praktycznA I WYTRZYMAŁA Klawiatura Discus pozostała zaopatrzona w 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi od F1 do F12. Dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w biurze,w dodatku w warunkach domowych, np. Do obsługi Smart TV.
Urządzenie zostało wytworzone z trwałych składników a udogodnienia takie jak gumowane nóżki mają wpływ na komfort pracy w każdych warunkach.

właściwości:
Długość: 438 mm
Szerokość: 125 mm
Wysokość: 25 mm
Klawisze multimedialne: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.2.2, Linux, Win. 7, Win. 8, Win. Vista, Win. XP, Windows 10
Profil: Niski
Złącza: USB 2.0
Długość przewodu: 150 cm
Mechanizm klawiszy: Membrana
Komunikacja: Przewodowa
liczba klawiszy: 104
ilość klawiszy multimedialnych: 12
Kolor: Biały
Podświetlenie: Nie
Przeznaczenie: Uniwersalne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.