Menu

Natec Discus (biało-niebieska)

Cechy produktu

  • Producent Natec 

Opis

wytworna I SMUKŁA W nowoczesnej przestrzeni biurowej coraz ważniejsza staje się elegancja i planowanie przestrzeni i dotyczy to nie tylko mebli,również urządzeń takich jak akcesoria komputerowe.
Klawiatura Natec Discus wpisuje się w ten kierunek oferując smukły i elegancji design. Czarno szara kolorystyka, a także czytelny układ klawiszy w stylu „tabliczki czekolady" sprawiają, że klawiatura korzystnie się prezentuje i jest czytelna w obsłudze.
KOMPAKTOWA I CICHA Smukła i kompaktowa pokrywa to nie wszystko, również z niskim skokiem powodują, iż klawiatura jest wyjątkowo praktyczna i przyjemna w obsłudze.
Klawisze cechują się na dodatek szybka reakcja oraz cichą pracą, co na pewno jest ich atutem.
na dodatek litery pozostały pokryte powłoka lakieru UV, co znacznie przedłuża ich oporność na ścieranie.
poręcznA I WYTRZYMAŁA Klawiatura Discus została zaopatrzona w 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi od F1 do F12. Dzięki temu stanie na wysokości zadania nie tylko w biurze,także w warunkach domowych, np. Do obsługi Smart TV.
Urządzenie zostało tworzone z trwałych składników a udogodnienia takie jak gumowane nóżki mają wpływ na komfort pracy w każdych warunkach.

atrybuty:
Długość: 438 mm
Szerokość: 125 mm
Wysokość: 25 mm
Klawisze multimedialne: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.2.2, Linux, Win. 7, Win. 8, Win. Vista, Win. XP, Windows 10
Profil: Niski
Złącza: USB 2.0
Długość przewodu: 150 cm
Mechanizm klawiszy: Membrana
Komunikacja: Przewodowa
liczba klawiszy: 104
ilość klawiszy multimedialnych: 12
Kolor: Biały, Niebieski
Podświetlenie: Nie
Przeznaczenie: Uniwersalne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.