Menu

Natec Discus (czarno-szara)

Cechy produktu

  • Producent Natec 

Opis

gustowna I SMUKŁA W nowoczesnej przestrzeni biurowej coraz ważniejsza staje się elegancja i planowanie przestrzeni i dotyczy to nie tylko mebli,ponadto maszyn takich jak akcesoria komputerowe.
Klawiatura Natec Discus wpisuje się w ten trend oferując smukły i elegancji design. Czarno szara kolorystyka i czytelny układ klawiszy w stylu „tabliczki czekolady" sprawiają, iż klawiatura należycie się ukazuje i jest czytelna w obsłudze.
KOMPAKTOWA I CICHA Smukła i kompaktowa pokrywa to nie wszystko, jeszcze z niskim skokiem powodują, że klawiatura jest wyjątkowo ergonomiczna i przyjemna w obsłudze.
Klawisze cechują się także szybka reakcja i cichą pracą, co z całą pewnością jest ich atutem.
ponadto litery zostały pokryte warstwa lakieru UV, co pokaźnie przedłuża ich oporność na ścieranie.
ergonomicznA I WYTRZYMAŁA Klawiatura Discus pozostała wyposażona w 12 klawiszy z funkcjami multimedialnymi od F1 do F12. Dzięki czemu spełni oczekiwania nie tylko w biurze,także w warunkach domowych, np. Do obsługi Smart TV.
Urządzenie pozostało wytworzone z trwałych części a udogodnienia takie jak gumowane nóżki posiadają wpływ na komfort pracy w każdych warunkach.

właściwości:
Długość: 438 mm
Szerokość: 125 mm
Wysokość: 25 mm
Klawisze multimedialne: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.2.2, Linux, Win. 7, Win. 8, Win. Vista, Win. XP, Windows 10
Profil: Niski
Złącza: USB 2.0
Długość przewodu: 150 cm
Mechanizm klawiszy: Membrana
Komunikacja: Przewodowa
liczba klawiszy: 104
liczba klawiszy multimedialnych: 12
Kolor: Czarny, Szary
Podświetlenie: Nie
Przeznaczenie: Uniwersalne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.