Menu

Natec Gaming Keyboard Genesis Illuminated Keys RX22

Cechy produktu

  • Producent Natec 

Opis

GENESIS RX22 - klawiatura dla graczy z podświetleniem:
- 3-kolorowe podświetlenie klawiszy
- Nisko profilowe i ciche klawisze wytworzone w technice X-Scissors
- Długi, odporny na uszkodzenia odzieżowy kabel
- Design dla graczy

Cicha klawiatura dla gracza

Podświetlana klawiatura gamingowa Natec Genesis RX22 to towar asygnowany dla graczy, którzy za nieduże pieniądze mogą radować się poręcznym, wytrzymałym sprzętem w nowoczesnym wydaniu. Dzięki technologii X-Scissors i niskiemu profilowi, klawiatura charakteryzuje się cichą i precyzyjną pracą klawiszy.
Wysoka jakość w niskiej cenie
Klawiatura dla graczy Natec Genesis RX22 to niedrogie rozwiązanie dla graczy, którzy cenią sobie funkcjonalność,, a także wysoką bezusterkowość sprzętu.

konkretna kompozycja
potężna budowa klawiatury gwarantuje potrzebną stabilność klawiatura nie będzie się przesuwała po powierzchni, na której ją postawiono. Zachowano konwencjonalny układ klawiszy, co bez wątpienia polepsza komfort korzystania z klawiatury.

Podświetlane klawisze
3 tryby podświetlenia klawiszy sprawiają, iż wszystko jest idealnie widoczne, niezależnie od tego, czy grasz przy pełnym świetle, czy wewnątrz nocy.

niepodatna na uszkodzenia
przewód pokryto nylonowym oplotem, który rozszerza jego wytrzymałość i chroni przed uszkodzeniami. W połączeniu z korzystnej jakości materiałami i wytrzymałymi membranami, klawiatura RX22 może służyć przez długi czas.EAN: 5908257127554
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NKG-0554
wariant: standard
zestaw z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Kolor: Czarny
wymiary: 462 x 160 x 170 mm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.