Menu

NATEC Klawiatura Flameback US SLIM (OEM)

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

Prezentacja 3D: Klawiatura Flameback US SLIM komfortowa i cicha klawiatura Natec Flameback to produkt dla osób które poszukują postępowej, prostej i bezusterkowej klawiatury biurowej. Jej małe rozmiary oraz płaskie, ciche klawisze membranowe sprawdzą się nie tylko na otwartej przestrzeni biurowej, lecz też w domowym gabinecie.

Wytrzymała i praktyczna Klawiatura Natec Flameback to połączenie wytrzymałości i funkcjonalności zamknięte w smukłej obudowie. Klawisze klawiatury zostały pokryte powłoką ochronną PU coating zapobiegającą ścieraniu się napisów.

kompozycja klawiatury jest niepodatna na zalanie, dzięki otworom odprowadzającym ciecz. 13 multimedialnych klawiszy ułatwia korzystanie z szeregu funkcji w trakcie obsługi komputera. Komfort i bezusterkowość działania konstrukcja klawiatury Natec Flameback została wyekwipowana w nisko profilowe klawisze o praktycznym kształcie, co zmniejsza zmęczenie dłoni podczas wielogodzinnej pracy,, a także ogranicza ilość popełnionych błędów.

Komfort stosowania rozszerzają gumowane stópki uniemożliwiające przesuwaniu klawiatury po biurku, a regulowane składane nóżki przystosować kąt nachylenia klawiatury do potrzeb użytkownika. Dzięki technice Plug&Play wystarczy podłączyć kabel do dostępnego gniazda USB w komputerze, aby natychmiast zacząć korzystać z klawiatury.

wymiary: 435 x 135 x 26 mmPozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.