Menu

NATEC Klawiatura mechaniczna Fury Tornado Gaming podświetlenie Jixian Blue

Cechy produktu

  • Producent NATEC 

Opis

NIE DAJ PRZECIWNIKOWI ŻADNYCH SZANS

Każdy ambitny gracz pragnie posiadać w swym arsenale niszczycielską broń. Taką, która daje przewagę i pozwala zmieść przeciwników z pola bitwy, ekspresowo i ostatecznie, niczym potężne tornado.

Z klawiaturą Fury Tornado można z łatwością spełnić te pragnienia, ponieważ kryje ona w sobie ogromny potencjał krzywdzący i sporo przydatnych funkcji, które zapewnią przewagę nad przeciwnikami. Mechaniczne przełączniki, niezwłoczna reakcja, N-key Rollover oraz atrakcyjne podświetlenie RGB i wykończenie powłoką z włókna węglowego, to główne mocne strony Fury Tornado.

PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE

Klawiatury mechaniczne, to pragnienie większości graczy, dlatego Tornado jest wyposażona w trwałe przełączniki typu Blue z szybką reakcją i wyraźnym klikiem.

Przełączniki mechaniczne o żywotności do 50 milionów kliknięć i reakcji 8 ms, dają przewagę nad przeciwnikami i umożliwiają szybką grę. Niebieskie switche z siłą nacisku 55 gramów znamionują siękonwencjonalnym kliknięciem po aktywacji spustu.

N-KEY ROLLOVER

Klawiatura jest wyekwipowana w funkcję N-key Rollover, można, więc zapomnieć o lagach i duszkach.

Funkcja ta umożliwia jednoczesne naciśnięcie dowolnej liczby klawiszy, bez obawy, że którykolwiek z nich nie zostanie zarejestrowany. W rezultacie gracz nie musi się już martwić, że klawiatura nie wykona polecenia w kluczowym momencie.

opornA budowa

Tornado odporną na uszkodzenia obudowę, która bezproblemowo znosi intensywne używanie.

Kolejnym dowodem powiększonej niepodatności są nakładki na klawisze produkowane w technice Double Injection, które gwarantują dożywotnią oporność liter przed ścieraniem. Gumowe stopki w spodniej części i na składanych nóżkach uniemożliwiają przesuwaniu się klawiatury po biurku.

FUNKCJONALNOŚĆ

Klawisze funkcyjne są szczególnie pomocne w czasie gry, dlatego klawiatura dla graczy musi ich mieć jak najwięcej.

Klawiatura Tornado proponuje kilka poręcznych funkcji, które zezwalają na sterowanie multimediami przy pomocy 12 klawiszy funkcyjnych (od F1 do F12) albo zmianę strzałek z klawiszami WASD, co jest nad wyraz przydatne w grach wyścigowych. Inną niebanalną funkcją jest blokowanie klawisza Windows, który może przenieść Cię do głównego menu Windows w nieodpowiednim momencie po przypadkowym wciśnięciu.

KOMFORT I atrakcyjnE PODŚWIETLENIE

Wygoda gry jest tak samo ważna jak funkcjonalność. Dlatego klawiatura Tornado jest wyposażona w kilka rozwiązań ulepszających komfort.

parametry takie jak składane nóżki, praktycznie ukształtowane nakładki na klawisze, płynne poruszanie się klawiszy i podświetlenie. Klawiatura błyskotliwe tęczowe podświetlenie w stylu RGB z możliwością ustawienia jednego z 10 trybów i trzech poziomów jasności (33%, 66% i 100%) lub całkowicie jego wyłączenie. Teraz choćby wieczorne granie stanie się łatwiejsze i bardziej skuteczne.


Pozostałe atrybuty
Wysokiej jakości, trwałe przełączniki mechaniczne o żywotności do 50 milionów kliknięć N-key rollover Tęczowe podświetlenie z możliwością ustawienia 10 zróżnicowanych trybów Nakładki klawiszy Double injection gwarantują dożywotnią niepodatność na ścieranie 12 klawiszy multimedialnych Funkcja zmiany strzałek z klawiszami WASD Wykłapane nóżki umożliwiają regulację kąta nachylenia Blokowanie klawisza Windows niepowtarzalny design z powloką włókna węglowego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.