Menu

NATEC Klawiatura Trout Slim czarna USB

Cechy produktu

  • Producent NATEC 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ membranowa 

Opis

DO DOMU I BIURA W postępowym biurze, jak również w domowym gabinecie, najlepiej sprawdza się sprzęt, który łączy w sobie funkcjonalność i kompaktowe wymiary.
Każdy lubi mieć nieco więcej wolnej przestrzeni na biurku w czasie pracy. Korzystnym rozwiązaniem są, więc klawiatury typu Slim.
SMUKŁA, WYTRZYMAŁA I użytecznA Klawiatura Natec Trout to inteligentne połączenie wytrzymałości i funkcjonalności zamknięte w smukłej obudowie.
Rozwiązania takie jak: pokrycie klawiszy warstwą ochronną (PU coating) powoduje, iż są one jeszcze bardziej oporne na ścieranie, natomiast sama konstrukcja klawiatury jest wytrzymała na zalanie, w sytuacji nieoczekiwanych wypadków w biurze czy w domu.
Wygodę użytkowania gwarantuje smukły i płaski profil klawiatury, nóżki regulujące wysokość urządzenia i 12 klawiszy multimedialnych ułatwiających korzystanie z szeregu funkcji w czasie obsługi komputera.

właściwości:
Długość: 136 mm
Szerokość: 436 mm
Wysokość: 22 mm
Klawisze multimedialne: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.2.2, Linux, Win. 7, Win. 8, Win. Vista, Win. XP, Windows 10
Profil: Niski
Złącza: USB 2.0
Długość przewodu: 140 cm
Mechanizm klawiszy: Membrana
Komunikacja: Przewodowa
ilość klawiszy: 104
liczba klawiszy multimedialnych: 12
Podświetlenie: Nie
Kolor: Czarny
Waga: 349 g
Przeznaczenie: Uniwersalne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.