Menu

Natec Thor 200 RGB

Cechy produktu

  • Producent Natec 

Opis

THOR 200 RGB
Wielu graczy nie może zdecydować, czy lepszym rozwiązaniem jest klawiatura mechaniczna czy również membranowa. Thor 200 RGB rozwiązuje ten dylemat, dzięki technice hybrydowej zachowuje najlepsze cechy obydwu rodzajów klawiatur dla graczy. Cichy klik przy bardzo korzystnej i prędkiej reakcji, trwałość i dużo rozwiązań upraszczających ogarnięcie rozgrywki, a to wszystko okraszone atrakcyjnym podświetleniem z efektem RGB i wieloma opcjami do wyboru Thor 200 to groźna broń w ręku każdego gamera.

PRZEŁĄCZNIKI HYBRYDOWE
Klawiatura została zaopatrzona w przełączniki hybrydowe. Jest to mechanizm łączący w sobie cechy klawiszy mechanicznych z zaletami tych znanych z klawiatur membranowych. Gracz zyskuje prędki czas reakcji na klik (ok 8 milisekund) przy nacisku 60g, tak jak w klawiaturze mechanicznej, a równocześnie może cieszyć się istotnie mniej hałaśliwą pracą przełączników. Ponadto użycie membrany powiększa odporność klawiszy (20 mln kliknięć) i umożliwia łatwiejsze utrzymanie czystości urządzenia.

ROZWIĄZANIA DLA GRACZY
Dzięki zastosowaniu całego szeregu rozwiązań przeznaczonych graczom, Thor 200 RGB widocznie usprawnia rozgrywkę i kontrole nad nią. Antighosting dla 19 klawiszy, blokada klawisza Windows czy także funkcja zamiany miejscem klawiszy WASD ze strzałkami to najważniejsze z nich. Gracze mogą dodatkowo liczyć na 12 klawiszy funkcyjnych od F1 do F12 usprawniających np. Sterowanie multimediami. Koniec z duszkami, lagami i przypadkowymi wyjściami do pulpitu. Rozgrywka staje się płynna i przyjemna.

spektakularnE PODŚWIETLENIE
Thor 200 oprócz funkcji upraszczających rozgrywkę ma dużo do zaoferowania w kwestii podświetlenia. Efekt 6 strefowego RGB to nie wszystko. Klawiatura daje graczowi możliwość wyboru jednego z 8 pojedynczych kolorów (FN+5) i 9 efektów (przez kompilację FN+ klawisze od 1 do 9), w dodatku każdy z efektów ma 3 stopnie jasności do ustawienia. Podświetlenie można również w pełni wyłączyć specjalnym przyciskiem.

zaimplementowanY HUB USB I AUDIO
W tylne części pokrywy klawiatury został wbudowany HUB z dwoma portami USB 2.0, a także wejściami audio na mikrofon i słuchawki. Ta dodatkowa funkcja, jaką proponuje Thor 200 RGB, zezwala na podłączenie myszy i słuchawek bezpośrednio do klawiatury i może widocznie ułatwić organizację każdego stanowiska gamingowego. Gracz zyskuje uzupełniające miejsce nie tylko na peryferia, ale na podłączenie innych urządzeń takich jak smartfon czy powerbank, na przykład w celu ich naładowania.

REAKCJA NA DŹWIĘK
Efekt reakcji na klikanie i tak zwane śledzenie naszych ruchów poprzez podświetlenie to nie jedyna ciekawostka w Thor 200. Reakcja świetlna na dźwięk (FN+9) z otoczenia, dzięki zaimplementowanemu w klawiaturę equalizerowi, z pewnością zainteresują nie jednego fana ciekawych rozwiązań.

TRWAŁE ROZWIĄZANIE
obudowa Thor 200 została wyprodukowana z trwałych składników, które zapewniają stabilność konstrukcji i gwarantują długi czas wykorzystywania. W dodatku klawisze w Thor 200 zostały wyprodukowane w technice Double Injection, co czyni nadruki na nich niezwykle skomplikowanymi do starcia. Dodatkowo rozwiązania takie jak: gumowane antypoślizgowe nóżki, polepszają komfort gry.EAN: 5901969412062
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NKG-1237
rodzaj: kanon
zestaw z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Podświetlana klawiatura: Tak
Zasilanie: USB 5V
Długość przewodu: 180 cm
Kolor: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
wymiary: Wysokość 39 mm Szerokość133 mm Długość 356 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.