Menu

Roccat Vulcan 100 AIMO

Cechy produktu

  • Producent Roccat 

Opis

Mechaniczna klawiatura ROCCAT Vulcan to solidne połączenie technologicznej innowacji, solidności wykonania i podświetlenia. To także pierwsza klawiatura ROCCAT z autorskimi, zaprojektowanymi od zera przełącznikami Titan, które wytworzono dla graczy szukających wyczuwalnego i prędkiego działania klawiszy.

Metalowa płyta wzmacnia klawiaturę Vulcan i broni ją przed wstrząsami, a klawisze są tak skonstruowane, aby nie osiadał na nich kurz. Konkretny system oświetlenia AIMO jest oparte na trwałych diodach LED i krystalicznych obudowach przełączników, które równomiernie rozkładają oświetlenie.

System żywego światła można konfigurować oddzielnie dla każdego klawisza w 16,8 mln barw lub specyficznym błękicie ROCCAT. Klawiaturę Vulcan opracowano z pasją i w oparciu o osławione zalety niemieckiego wzornictwa i inżynierii.

To skrupulatne narzędzie do gier, które pozwala natychmiast poczuć precyzję już od pierwszego dotknięcia. Nowe TECHNOLOGIE Przełączniki Titan są prawdziwym wyróżnikiem klawiatury Vulcan. Zaprojektowano je, aby tchnąć nieco życia i innowacji w skostniały świat technologii przełączników mechanicznych.

Oprócz cichego i wyczuwalnego punktu aktywacji na poziomie 1,8 mm i wysokości naciśnięcia na 3,6 mm każdy przełącznik zawiera specjalną obudowę, która zmniejsza jego drganie podczas naciśnięcia. Przełączniki zbudowano tak, by minimalizować kontakt przy odbiciu, co pozwala oprogramowaniu o 20% szybciej lokalizować naciśnięcie.

Vulcan może się także pochwalić ultralekkimi, o 50% lżejszymi aniżeli zwykłe, nakładkami na klawisze – wszystko to powoduje, iż każde naciśnięcie jest prędkie, skrupulatne i szybko oddaje Twoje zamiary.

solidność Górna płyta z anodowanego aluminium wzmacnia strukturę klawiatury Vulcan i broni ją przed zużyciem. Odłączana podpórka pod nadgarstki i płaska, niska sylwetka stanowczo ulepszają ergonomię i wygodę stosowania choćby podczas długich sesji.

Nakładki na klawisze zostały zaprojektowane z myślą o łatwej konserwacji. Powierzchnia klawiszy i odstępy między nimi odpowiadają klasycznym rozwiązaniom, ale nakładki są niższe, co usprawnia ich czyszczenie i genialnie dopełnia niepodatną na kurz obudowę przełączników Titan.

PODŚWIETLENIE AIMO Vulcan zagwarantuje najkorzystniejszą osiągalną platformę dla systemu podświetlania AIMO. Każdy przełącznik mieści oddzielną, indywidualnie konfigurowalną diodę LED o obszernej trwałości, która jest w stanie świecić w 16,8 mln barw, co pozwala tworzyć znaczny wachlarz efektów specjalnych.

transparentne obudowa przełączników uwypukla wielobarwne podświetlenie, które równomiernie rozkłada się na wszystkie klawisze. AIMO jest jednocześnie systemem oświetlenia i swoistym ekosystemem, którego użyteczność wzrasta wraz z liczbą podłączonych maszyn AIMO.

System naturalnie reaguje na sytuację i wyświetla najwyższej jakości efekty świetlne bez zapotrzebowania konfiguracji. VULCAN 100 AIMO Oddzielne dla każdego klawisza podświetlenie AIMO przystępne w klawiaturze Vulcan 100 AIMO zagwarantuje wyraźne i jasne oświetlenie.

Zintegrowane koło multimediów pozwala prosto kontrolować najczęstsze ustawienia dźwięku i obrazu, a górna płyta z anodowanego aluminium wzmacnia ją i chroni przed wstrząsami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.