Menu

SPC Gear GK530 Tournament Kailh Blue RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC Gear 

Opis

Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament Kailh Blue RGB

SPC Gear GK530 Tournament to przenośna wersja klawiatury Gamingowej SPC Gear. 87 przycisków, kompaktowy wymiar metalowy top obudowy, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej genialny wybór dla graczy domowych i turniejowych.

Model GK530 Tournament Kailh Blue RGB został wyekwipowany w niebieskie przełączniki Kailh, które sprawdzają się jednocześnie w grach, jak i w pracy na komputerze.

tradycyjny design - Geniusz tkwi w prostocie
Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK530 Tournament została produkowana z myślą o graczach, którzy cenią sobie proste kształty i kompaktowy wymiar. Ten maluch to wszystko, czego Ci trzeba w grach! spełni oczekiwania na co dzień w domu,bez problemu zabierzesz go też na za turniej gamingowy lub LAN Party.

Wysoka odporność
Dzięki wzmacnianej metalem konstrukcji klawiatura mimo niedużego wymiaru wyjątkowo należycie trzyma się podłoża, zachowując przy tym wysoką sztywność. Nie straszne jej długie granie ani transport. Stanie na wysokości zadania starannie tam, gdzie będziesz jej potrzebował!

Prawdziwe RGB - 18 efektów podświetlenia
Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompilacji kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać spośród aż 18 efektów od podświetlenia stałego, poprzez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie potężnego przycisku.

10 spersonalizowanych trybów podświetlenia - dostosuj podświetlenie do rozmaitych gier
Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament ma łącznie 10 programowalnych trybów podświetlenia. Pięć z nich jest zaprogramowanych fabrycznie, ale możesz je zmienić dopasowując do swych potrzeb. To Ty wybierasz, które przyciski chcesz podświetlić i na jakiposiadają świecić, po czym w prosty sposób zapisujesz 10 zróżnicowanych ustawień.

87 indywidualnie podświetlanych przycisków - skrupulatnie tyle, ile Ci trzeba
Format TKL (Tenkeyless) to rozwiązanie wspaniałe dla graczy. Klawiatura została pozbawiona zbędnego bloku numerycznego. Otrzymujesz prostotę i mobilność, czyli starannie to, czego potrzebujesz do długich sesji gamingowych!

Przełączniki mechaniczne Kailh Brown - Z żywotnością 50 mln wciśnięć
Brązowe przełączniki Kailh to doskonały kompromis między wymogimi gracza i powszednim użyciem. Skok jest wyraźny, ale płynny i staranny. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.

N-Key Rollover - To Ty decydujesz ile przycisków chcesz wcisnąć
Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, że możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

Programowalne makra - Pełna moc w zasięgu dłoni

jednocześnie w grach, jak i w codziennym używaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, iż wybranym przyciskom możesz przypisać potężną funkcję wynikającą z zastosowania kompilacji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.