Menu

SPC Gear GK530 Tournament Kailh Brown RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC Gear 

Opis

Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament Kailh Brown RGB
SPC Gear GK530 Tournament to mobilna wersja klawiatury Gamingowej SPC Gear. 87 przycisków, kompaktowy wymiar metalowy top pokrywy, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej perfekcyjny dobór dla graczy domowych i turniejowych.

Model GK530 Tournament Kailh Brown RGB pozostał wyekwipowany w brązowe przełączniki Kailh, które pozostały wytwarzane z myślą o graczach, ale w razie zapotrzebowania sprawdzą się także w innych zastosowaniach.

tradycyjny design - Geniusz tkwi w prostocie
Klawiatura mechaniczna SPC Gear GK530 Tournament pozostała tworzona z myślą o graczach, którzy cenią sobie proste kształty i kompaktowy rozmiar. Ten maluch to wszystko, czego Ci trzeba w grach! sprawdzi się na co dzień w domu,bez problemu zabierzesz go też na za turniej gamingowy albo LAN Party.

Wysoka oporność
Dzięki wzmacnianej metalem konstrukcji klawiatura mimo znikomego rozmiaru nad wyraz prawidłowo trzyma się podłoża, zachowując przy tym wysoką sztywność. Nie straszne jej długie granie ani transport. Spełni oczekiwania precyzyjnie tam, gdzie będziesz jej potrzebował!

Prawdziwe RGB - 18 efektów podświetlenia
Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kompilacji kolorystycznych. Dzięki czemu możesz wybrać spomiędzy aż 18 efektów od podświetlenia stałego, poprzez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie mocnego przycisku.

10 spersonalizowanych trybów podświetlenia - przystosuj podświetlenie do rozmaitych gier
Klawiatura SPC Gear GK530 Tournament ma łącznie 10 programowalnych trybów podświetlenia. Pięć z nich jest zaprogramowanych fabrycznie, lecz możesz je zmienić dostosowując do swoich potrzeb. To Ty wybierasz, które przyciski chcesz podświetlić i na jakimają świecić, po czym w prosty sposób zapisujesz 10 rozmaitych ustawień.

87 indywidualnie podświetlanych przycisków - starannie tyle, ile Ci trzeba
Format TKL (Tenkeyless) to rozwiązanie doskonałe dla graczy. Klawiatura została pozbawiona zbędnego bloku numerycznego. Dostajesz prostotę i mobilność, czyli starannie to, czego Ci trzeba do długich sesji gamingowych!

Przełączniki mechaniczne Kailh Brown - Z żywotnością 50 mln wciśnięć
Brązowe przełączniki Kailh to wspaniały kompromis pomiędzy wymogimi gracza i powszednim wykorzystaniem. Skok jest widoczny, ale płynny i skrupulatny. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.

N-Key Rollover - To Ty decydujesz ile przycisków chcesz wcisnąć
Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, że możesz wcisnąć równocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

Programowalne makra - Pełna moc w zasięgu dłoni

zarówno w grach, jak i w rutynowym wykorzystywaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, iż wybranym przyciskom możesz przypisać mocną funkcję wynikającą z wykorzystania kompozycji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.