Menu

SPC Gear GK550 Omnis Kailh Red RGB

Cechy produktu

  • Producent SPC Gear 

Opis

SPC Gear GK550 Omnis to pełnowymiarowa wersja klawiatury gamingowej SPC Gear. 104 przyciski, odpinana magnetycznie podpórka pod nadgarstki, punktowe podświetlenie RGB, przełączniki Kailh i programowalne makra czynią z niej najkorzystniejszy dobór dla domowych użytkowników.
Model GK550 Omnis Kailh Red RGB został wyekwipowany w czerwone przełączniki Kailh, które zostały wyprodukowane przede wszsytkim dla graczy. Znamionują się najmniejszą siłą nacisku i wyjątkowo sprawdzą się wśród użytkowników grających w FPSy.
1. InnowacyjnY DESIGN Z NUTKĄ ELEGANCJI
Klawiatura SPC Gear GK550 Omnis dzięki innowacyjnym kształtom stanie się ozdobą każdego biurka. Połączenie klasyki z odrobiną awangardy czyni z niej produkt oryginalny i nieśmiertelny.

2. BOCZNE PODŚWIETLENIE LED ODROBINA EKSTRAWAGANCJI W korzystnYM STYLU
specyficzne podświetlenie jeszcze bardziej podkreśla klawiaturę SPC Gear GK550 Omnis z tłumu innych produktów. W razie zapotrzebowania boczne podświetlenie może być wyłączone.

3. WYSOKA niepodatnOŚĆ ALUMINIOWY TOP ODBUDOWY
Dzięki konstrukcji umocnionej aluminium, klawiatura SPC Gear GK550 Omnis jest bardzo sztywna. Górna płytka ze szlifowanymi krawędziami dodaje jej jeszcze więcej stylu. Gumowane nóżki dodatkowo wpływają na jej stabilność.

4. PODPÓRKA POD NADGARSTKI MONTOWANA MAGNETYCZNIE
Jak przystało na klawiaturę do zastosowań domowych, SPC Gear GK550 Omnis daje Ci pełnię wygody. Podpórka pod nadgarstki to jeszcze obszerniejszy komfort. Magnetyczne mocowanie zezwala na jej nietrudny montaż i demontaż.

5. PRAWDZIWE RGB 18 EFEKTÓW PODŚWIETLENIA
Punktowe podświetlenie RGB daje niemal nieograniczone możliwości kombinacji kolorystycznych. Dzięki czemu możesz wybrać spomiędzy aż 18 efektów od podświetlenia stałego, poprzez ruchome wzory, aż do podświetlenia reagującego na wciśnięcie konkretnego przycisku.

6. PRZEŁĄCZNIKI MECHANICZNE KAILH RED Z ŻYWOTNOŚCIĄ 50 MLN WCIŚNIĘĆ
Czerwone przełączniki Kailh to rozwiązanie kierowane przede wszystkim do graczy. Charakteryzują się najmniejszą siłą nacisku i wyjątkowo sprawdzą się wśród użytkowników grających w FPSy. Żywotność 50 mln wciśnięć czyni przełączniki praktycznie niezniszczalnymi.

7. 104 INDYWIDUALNIE PODŚWIETLANYCH PRZYCISKÓW PEŁNA WYGODA
Klawiatura w pełnym formacie to uniwersalność niezbędna większości ludzi. Z jedną klawiaturą ciesz się pełnią możliwości w pracy z programami i pozwól sobie na odrobinę wypoczynku z ulubioną grą.

8. N-KEY ROLLOVER TO TY DECYDUJESZ ILE PRZYCISKÓW CHCESZ WCISNĄĆ
Funkcja N-Key Rollover to pełny anti-ghosting. Oznacza to, że możesz wcisnąć jednocześnie wszystkie przyciski na klawiaturze i każde z tych wciśnięć zostanie odrębnie zarejestrowane. Jedynym ograniczeniem w grach będzie Twoja inwencja!

9. PROGRAMOWALNE MAKRA PEŁNA MOC W ZASIĘGU rąk
równocześnie w grach, jak i w powszednim używaniu możesz zaprogramować dowolne makra. Oznacza to, że wybranym przyciskom możesz przypisać konkretną funkcję wynikającą z zastosowania kompozycji innych przycisków. Ułatw sobie życie w grach i w pracy!EAN: 5903018660349
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: SPG018
typ: Multimedialna
komplet z myszką: Nie
Połączenie: Przewodowe
Interfejs: USB
Podświetlana klawiatura: Tak
Zasilanie: USB 5V
Długość przewodu: 1.8 m
Kolor: Czarny
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
rozmiary: 465 x 194,8 x 21 mm
Waga: 0.95 kg
Pozostałe parametry: typ przełączników: Kailh Brown (brązowe) typ podświetlenia: Punktowe RGB Podpórka pod nadgarstki Anti-Ghosting: Pełny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.