Menu

TPK2 VOYAGER BEZPRZEWODOWA KLAWIATURA Z PANELEM DOTYKOWYM

Cechy produktu

  • Producent MODECOM 

Opis

MODECOM MC-TPK2
Bezprzewodowa klawiatura MC-TPK2 jest perfekcyjnym rozwiązaniem do salonu lub mobilnego biura. Pomimo niewielkich rozmiarów i lekkiej konstrukcji, posiada wszystkie potrzebne cechy, które konieczne są do komfortowej pracy. Klawiatura MC-TPK2 wyposażona jest w pełny pakiet klawiszy oraz wbudowany panel dotykowy z dwoma przyciskami. Dzięki tym cechom, pisanie, przesuwanie, przeciąganie, rozszerzanie obrazu lub po prostu klikanie, jest przystępne i komfortowe.
Szybka aktywacja funkcji multimedialnych sprawia,prędko uzyskujemy dostęp do sieci lub ulubionych plików multimedialnych z filmami, zdjęciami, a także muzyką.

wbudowany panel dotykowy
Dzięki niemu korzystanie z Internetu lub funkcji programów multimedialnych jest nad wyraz proste. Żeby zapewnić maksymalny komfort pracy, panel dotykowy umieściliśmy na płytce o powierzchni: 8 x 6.5 cm. Panel może być wykorzystywany w dwojaki sposób: w funkcji myszki komputerowej albo w funkcji podobnej do touchpanela, znanej w ekranach z sprzętów mobilnych z obsługą gestów.

Podświetlane klawisze z mechanizmem nożycowym

Klawiaturę MODECOM MC-TPK2 wyposażyliśmy w pełny pakiet klawiszy, których budowa oparta jest o mechanizm rodzaju nożycowego. Mechanizm tego typu polecamy zwłaszcza tym osobom, które w klawiaturach cenią sobie walory estetyczne i komfort stosowania. Wykorzystanie mechanizmu nożycowego pozwoliło na zmniejszenie wielkości przycisków, a tym samym wymiarów całej klawiatury. Rozwiązanie tego typu użytkowane jest powszechnie w prawidłowych laptopach i klawiaturach o niskim profilu. Znamionuje się obszerniejszą trwałością w porównaniu do klasycznych klawiatur membranowych. Nożycowy mechanizm zagwarantuje także przyjemne wrażenia w trakcie pisania. Klawisze mają podświetlenie LED, które zezwala na pracę w nocy bez dopełniającego oświetlenia.

Wszechstronne zastosowanie

MODECOM MC-TPK2 nie jest zwykłą klawiaturą. Za jej pomocą można korzystać z różnorodnych funkcji i aplikacji rozrywkowych.
Klawiatura współpracuje z całą gamą produktów, np: komputery PC, notebooki, tablety, mini komputery PC stick, mini PC, Nuc PC, czy inteligentne telewizory SmartTV.

łatwy w używaniu i transporcie

MODECOM MC-TPK2 to urządzenie typu „plug and play". Po podłączeniu do portu USB odbiornika Nano, starczy odczekać tylko kilka chwil, po których towar będzie gotowy do pracy.

spory zasięg dzięki bezprzewodowej technice radiowej
Klawiatura MODECOM MC-TPK2 działa w oparciu o bezprzewodową typu radiowego, pracującą w częstotliwości 2.4 GHz. Technika radiowa zagwarantuje bezusterkowe połączenie oraz długi zasięg do 10 metrów. Dzięki temu będziesz mógł luźno poruszać się po całym pomieszczeniu i bez ograniczeń zmieniać miejsce wykonywanej pracy.

NAJWAŻNIEJSZE cechy:

- Klawisze z systemem nożycowym
- Podświetlane klawisze
- zastosowany, duży panel dotykowy z dwoma przyciskami
- ascetyczne, innowacyjne wzornictwo
- Wszechstronne zastosowanie
- Wysokiej jakości niesprężysta kompozycja
- spory zasięg dzięki bezprzewodowej technologii radiowejEAN: 5901885247588
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: K-MC-TPK2-100-BL
wariant: mobilna
komplet z myszką: Nie
Połączenie: Bezprzewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Kolor: Czarny
rozmiary: 330 x 104 x 15.8 mm
Pozostałe cechy: - wymiar panelu dotykowego: 80 x 80 mm z przyciskami- ilość klawiszy: 79- liczba klawiszy multimedialnych: 12- Mechanizm klawiszy: wariant nożycowy- Zakres częstotliwości: 2.400 G ~ 2.480 GHz- Tryb zasilania: 3,7 V, zaimplementowany akumulator 450 mAh Li-Poly- Podświetlenie: 5 poziomów (0-4)- Zasięg nadajnika Nano: do 10m- rodzaj: Bezprzewodowe- Waga: 450 g netto- Temperatura pracy: -10 ~ 50 - średni czas pracy: 10h (light max), 17h (light min), 23h (light off)- wymagania systemowe: Windows, Linux

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.