Menu

Tracer Hellway X

Cechy produktu

  • Producent Tracer 
  • Rodzaj przewodowa 

Opis

Pośród klawiatur dla graczy istnieje dużo ciekawych rozwiązań, jednak szczególną uwagę warto poświęcić klawiaturze TRACER gaming HellWay. Atrakcyjne podświetlenie w aż trzech kolorach gwarantują diody LED.

Światło można regulować od efektu wygaszania po intensywną pracę. Funkcja Fn+Q zezwala na dokładne ustawienie szybkości reakcji klawiszy, przez co Twoje ruchy będą jeszcze bardziej dokładne. Praktyczny , a także wysoki skok przycisków zapewnią niepowtarzalne wrażenia graczom, który po prostu kochają dźwięk klawiszy.

Na spodzie znajdują się przeciwpoślizgowe nakładki i podpórki, które zapobiegają poruszanie się towaru po powierzchni. Klawiaturę doszlifowano konkretnym kablem z wtykiem USB. Podświetlenia LED to jednocześnie praktyczne wyróżnienie wybranych komponentów (np.

przyciski, sterowanie), jak także sposób na nadanie interesującej stylistyki. Atuty takiego rozwiązania najłatwiej doświadczyć podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to atrakcyjne podświetlenie, nadając niebanalny wygląd produktu, ułatwia równocześnie jego stosowanie.

dostosowywane natężenie podświetlenia zezwala na przypasowanie funkcji podświetlenia do panujących warunków otoczenia. Niejednokrotnie bowiem zbyt intensywne podświetlenie potrafi być jednakowo uciążliwe, jak zbyt niski poziom lub wręcz również jego zupełny brak....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.