Menu

XPG Summoner Cherry MX RGB Red

Cechy produktu

  • Producent XPG 

Opis

Klawiatura SUMMONER RED CHERRY -MX RGB LED Zwycięża ten, kto odpowiednią broń, a dobra klawiatura gamingowa to kluczowy składnik każdego arsenału. Klawiatura gamingowa XPG SUMMONER z przełącznikami CHERRY MX i niezależnym podświetleniem RGB każdego klawisza jest właśnie tym, czego potrzebujesz.Przełączniki CHERRY MX RGBKlawiatura XPG SUMMONER jest wyposażona w mechaniczne przełączniki CHERRY MX RGB, gwarantujące świetną stabilność, wyczuwalną reakcję i najwyższy poziom precyzji.

SREBRZYSTE: prędkie i czułe NIEBIESKIE: Słyszalne i wyczuwalne CZERWONE: Liniowe i ciche Tryby podświetlenia RGBXPG SUMMONER rozszerza sugestywność świata gry dzięki 7 gotowym trybom podświetlenia RGB.Sterowanie multimediami, klawisze makro i 100% anti-ghosting Sterowanie multimediami - szybka i przystępna regulacja głośności Klawisze makro - pozwalają na zarejestrowanie złożonej sekwencji klawiszy i późniejsze powtórzenie jej poprzez jeden klawisz makro 100% anti-ghosting - koniec z konfliktami naciskanych klawiszy i z omijaniem reakcji na klawisze Mocowana magnetycznie podpora nadgarstkówKlawiatura XPG SUMMONER ma miękką podporę pod nadgarstki, która powiększa komfort w trakcie długotrwałej gry.

Mocowanie magnetyczne oznacza, że podporę można w każdej chwili łatwo zdjąć.Przejście USBPozwala z łatwością podłączać i ładować inne urządzenia peryferyjne albo telefony i tablety.rozmiary: 449 x 135 x 44 mmPozostałe właściwości: Video:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.