Menu

Soudal Klej Uszczelniacz Fix All CRYSTAL 290 ml bezbarwny

Cechy produktu

  • Producent Soudal 

Opis

 Charakterystyka produktu: przezroczyście transparentny trwale elastyczny klej-uszczelniacz hybrydowy (SMX®)nowej generacji. Cechuje się rewelacyjną przyczepnością do wszelkich podłoży budowlanych, może być aplikowany nawet na wilgotnych powierzchniach.

oporny na działanie grzybów i pleśni dzięki zawartości innowacyjnych konserwantów ZnP. Praktycznie bezwonny i neutralny chemicznie, nie gromadzi rozpuszczalników, silikonów, ani izocyjanianów. Niewrażliwy na działanie słabych kwasów, zasad, olejów i wielu innych chemikaliów.

Po utwardzeniu daje się malować – na dodatek farbami wodnymi. Wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV. Użycie: niewidoczne klejenie szkła i innych materiałów krystalicznych w środku pomieszczeń, -klejenie i fugowanie paneli, progów, parapetów, listew dekoratywnych, płyt izolacyjnych, korka i wełny mineralnej na podłożach z drewna, płyty wiórowej, tynku, cegły, betonu, metalu, itp.

-klejenie styroduru i polistyrenu z poliwęglanem i wieloma tworzywami nienaturalnymi -klejenie uchwytów i szprosów okien, luster i ścian lustrzanych,-połączenia elastyczne w budowach wibrujących, -połączenia w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, kuchniach i łazienkach.

Producent: Soudal objętość: 290 ml Maksymalna temperatura aplikacji: 35°C Okres ważności: 15miesięcy w fabrycznym, zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze od + 5°C do + 25°C.

nieznaczna temperatura aplikacji: 5°C Konsystencja: Pasta oporność termiczna: od -40°C do + 90°C wariant opakowania: kartusz...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.