Menu

KIN ORO krem 40ml - Super mocny klej do protez o długotrwałym działaniu

Cechy produktu

  • Producent Laboratorios KIN 

Opis

Noszenie protezy dla wielu Pacjentów stanowi kłopot i finezyjny stres a wyjątkowo wtedy gdy proteza przemieszcza się w trakcie jedzenia czy rozmowy. Stanowi to spory dyskomfort dla Pacjenta lecz także prowadzi do podrażnień dziąseł i błon śluzowych w jamie ustnej.

Super konkretny krem do protez KIN ORO utrzymuje protezę na miejscu przez cały dzień nie stanowiąc zagrożenia dla zdrowia jamy ustnej. Klej KIN ORO nie mieści cynku, a także substancji barwiących protezę a także jest odporny na działanie gorących potraw i napojów spożywanych w ciągu dnia. Klej ma neutralny smak i zapach dzięki czemu nie zaburzą smaku spożywanych posiłków.

zalety kleju do protez KIN ORO:

- mocne działanie umożliwia długotrwałe zamocowanie protezy, przyczepność może twać do 12 godzin, w zależności od spożywanych pokarmów,

- neutralny smak nie zaburza smaku spożywanych potraw,

- odporny na działanie gorących posiłków,

- nie posiada cynku,

- nie gromadzi glutenu,

- nie zawiera substancji barwiących,

- bezpieczny dla protez.


Sposób użycia: Klej należy nakładać na czystą, osuszona protezę. Krem rozprowadzamy na wewnętrznej stronie protezy w 3 albo 4 punktach, unikając pokrycia krawędzi. Następnie protezę wkładamy do jamy ustnej, dopasowujemy do dziąseł i finezyjnie dociskamy, przytrzymując protezę kilka sekund. Odczekać kilka minut a następnie już można spożywać posiłki. Proteza może być z łatwością usunięta gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Podczas pierwszego stosowania można wykorzystać mniejszą liczba kremu, zwiększając jego liczba w ciągu kolejnych dni.

Skład: Cellulose Gum, Calcium/Sodium PVM/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolaatum, Chamomilla Recuita.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.