Moje konto
  • Klimatyzator kanałowy DAIKIN FBQ100C8 / RZQSG100LY1 INVERTER, o mocy 9,5 kW, Gwarancja 3 lata, WYSYŁKA GRATIS !!! Klimatyzator kanałowy DAIKIN FBQ100C8 / RZQSG100LY1 INVERTER, o mocy 9,5 kW, Gwarancja 3 lata, WYSYŁKA GRATIS !!!

Klimatyzator kanałowy DAIKIN FBQ100C8 / RZQSG100LY1 INVERTER, o mocy 9,5 kW, Gwarancja 3 lata, WYSYŁKA GRATIS !!!

0 ofert z 0 sklepów

Producent Daikin WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Daikin

Popularne produkty z kategorii Klimatyzatory innych firm

Informacje o produkcie

ProducentDaikin

Klimatyzator kanałowy DAIKIN FBQ100C8 / RZQSG100LY1 INVERTER, o mocy 9,5 kW, Gwarancja 3 lata! Dobrze komponuje się z każdym wystrojem wnętrza: widoczne są tylko krata ssania i wylotowa Łatwy montaż dzięki automatycznej regulacji przepływu powietrza względem nominalnego przepływu powietrza Mniejsze zużycie energii dzięki wentylatorom z falownikiem DC Możliwość zmiany ESP za pomocą zdalnego sterowania pozwala na optymalizację objętości powietrza zasilającego Spręż dyspozycyjny do 120 Pa ułatwia wykorzystanie elastycznych przewodów o różnej długości: idealny do sklepów i biur średniej wielkości Cicha praca: poziom ciśnienia akustycznego obniżony do 29 dBA Do połączenia DIII nie jest wymagany żaden opcjonalny adapter - łącze jednostki z rozległym systemem zarządzania budynkiem Możliwość ssania powietrza od tyłu lub od dołu urządzenia Wbudowana pompka skroplin w standardzie zwiększa wytrzymałość systemu Skroplinowego Dane techniczne: Gwarancja: 3 lata!

Cena nie obejmuje sterownika i panelu Sterowniki i akcesoria do klimatyzatorów serii FBQ-C8: (kliknij tutaj) DOBÓR, MONTAŻ I SERWIS: Jeśli szukacie Państwo firmy godnej zaufania związanej z klimatyzacją i wentylacją zachęcamy do współpracy.

Dobierzemy odpowiednie urządzenia, zamontujemy, przeszkolimy w zakresie obsługi i zrobimy okresowe przeglądy. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi klienta. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wizja lokalna, dobór urządzeń, wykonanie oferty z wyceną to usługi całkowicie darmowe.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.