Menu

Engino Inventor 12 models cars

Cechy produktu

  • Producent Engino 
  • Grupa wiekowa 6+ 
  • Kod Producenta Engino Inventor 12 models cars 

Opis

Podstawowa linia INVENTOR, to zestawy dzięki którym istnieje możliwość zbudowania od 4 do 16 modeli (zestawy tematyczne: samochody, samoloty, motocykle, pojazdy specjalne). Inventor 12 modeli to pakiet klocków wysokiej jakości z kategorii: edukacyjnych, konstrukcyjno-inżynieryjnych, umożliwiający zbudowanie 12 modeli i łączenia elementów w każdej płaszczyźnie - 3D, przez co klocki są unikatowe. Zastrzeżony system 17 elementów proponuje nieograniczone możliwości tworzenia dla młodych konstruktorów, mieści instrukcję do zbudowania 2 modeli, zaś kolejne można z generować według instrukcji wirtualnej - do ściągnięcia ze strony internetowej; w zestawie klips do rozczepiania klocków. Klocki wyprodukowane są w Europie na Cyprze. Dla dzieci: +6

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.