Lego CITY Superszybki poŚcig 60007

Lego CITY Superszybki poŚcig 60007

 • Cena od: 89,90
 • Cena do: 123,26
 • Oszczędzasz: do 28%
 • Dla kogo: chłopiec
Oferty 1-19 ułożone według:
APEX24.pl4.65/5897 opinii
LEGO City 60007 Superszybki pościg - GDYNIA

LEGO City 60007 Superszybki pościg - GDYNIA

Dostępność sprawdź w sklepie

109,99 zł

+ dostawa od 12 zł
 • 20 zł Przesyłka priorytetowa
 • 20 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 20 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 20 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 12 zł Przesyłka priorytetowa
 • 20 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

APEX24.pl

Maxstore24.com - zawsze darmowa dostawa!4.7/567 opinii
◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ CITY Superszybki pościg 60007 ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆ TRANSPORT GRATIS NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ CITY Superszybki pościg 60007 ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆ TRANSPORT GRATIS NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

Dostępność sprawdź w sklepie

123,26 zł

+ dostawa od 0 zł
 • za darmo Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • za darmo Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • za darmo Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Maxstore24.com - zawsze darmowa dostawa!

Informacje o produkcie

Lego CITY Superszybki poŚcig 60007

Zestaw zawiera 3 minifigurki: Chase'a McCain, włamywacza i kierowcę policyjnego wyposażonego w kajdanki. Zestaw zawiera 3 minifigurki: Chase'a McCain™, włamywacza i kierowcę policyjnego wyposażonego w kajdanki.Zestaw zawiera samochód i motocykl policji do zadań specjalnych oraz auto sportowe.Zestaw zawiera też kolczatkę, barykadę policyjną, pachołek drogowy, sztabkę złota i banknoty.Zawiera ciemnoniebieskie elementy związane z policją do zadań specjalnych LEGO® City.Użyj dołączonego do zestawu niepowtarzalnego kodu, aby odblokować specjalne misje i pojazdy w grze wideo LEGO® City Undercover™!Użyj kolczatki!Skuj włamywacza kajdankami!Samochód policji do zadań specjalnych ma ok. 7 cm wysokości, 13 cm długości i 6 cm szerokości.Motocykl policji ma ok. 4 cm wysokości, 6 cm długości i 4 cm szerokości.Sportowe auto włamywacza ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości."

Zestaw klocków LEGO CITY 60007 - Superszybki pościg.

Ruszaj do superszybkiego pościgu ulicami LEGO® City — włamywacz ucieka w aucie sportowym! Ale nie ujdzie daleko ze skradzionymi pieniędzmi, kiedy na służbie jest Chase McCain™! Ruszaj w pościg za rabusiem w wozie lub motocyklu policji do zadań specjalnych! Potem wyprzedź go skrótem i zablokuj szosę kolczatką, która rozerwie opony mknącego przestępcy i nie pozwoli mu na dalszą ucieczkę. Do zestawu jest dołączony niepowtarzalny kod odblokowujący specjalne misje i pojazdy w grze wideo LEGO City Undercover™.

Dane techniczne

Parametry
Kategoria wiekowa 12+
Dla kogo chłopiec
Ilość elementów 200-299
Seria City

Opisy produktu Lego CITY Superszybki poŚcig 60007 udostępniane przez sprzedawców

pinkorblue.pl: Opis LEGO City Superszybki pościg 60007

( podobny opis w RTV EURO AGD, JAAAREK, KURTMEDIA.PL, LomixShop, Baby-Maxx, E-zabawka24.pl, SUPRO zabawki dla dzieci )

Superszybki pościgNumer katalogowy: 60007 Ruszaj do superszybkiego pościgu ulicami LEGO City - włamywacz ucieka w aucie sportowym! Ale nie ujdzie daleko ze skradzionymi pieniędzmi, kiedy na służbie jest Chase McCai! Ruszaj w pościg za rabusiem w wozie lub motocyklu policji do zadań specjalnych!Potem wyprzedź go skrótem i zablokuj szosę kolczatką, która rozerwie opony mknącego przestępcy i nie pozwoli mu na dalszą ucieczkę.

Do zestawu jest dołączony niepowtarzalny kod odblokowujący specjalne misje i pojazdy w grze wideo LEGO City Undercover.Zestaw zawiera 3 minifigurki: Chase'a McCain, włamywacza i kierowcę policyjnego wyposażonego w kajdanki.Produkt przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia.

Sklep ELECTRO.pl: Opis Klocki LEGO City Superszybki pościg 60007 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką!

Klocki LEGO City Superszybki pościg 60007 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! Klocki LEGO City Superszybki pościg 60007Ruszaj do superszybkiego pościgu ulicami LEGO City — włamywacz ucieka w aucie sportowym! Ale nie ujdzie daleko ze skradzionymi pieniędzmi, kiedy na słu

Klocki-Lego.pl: Opis LEGO City 60007 Superszybki pościg

LEGO City 60007 Superszybki pościg Zuchwały napad na bank! Złodziej ucieka szybkim wozem ze skradzionymi pieniędzmi. Policjanci ruszają w ślad za nim. Akurat na służbie jest nieustraszony Chase McCain? wozem do zadań specjalnych próbuje zajechać złodziejowi drogę.

Policjant na motorze wybiera drogę na skróty i dzięki temu rozkłada specjalną blokadę na drogę. Przestępca swoim wozem wpada w kolczatkę i rozrywa opony, dalsza ucieczka jest niemożliwa. Policjanci odzyskują skradziony łup i zakładają złodziejowi kajdanki.

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 5+, zawiera 284 elementy w tym: - 3 mini figurki: Chase McCain?, policjant i złodziej - klocki niezbędne do zbudowania wozu do zadań specjalnych, motocykla, wozu złodzieja - akcesoria dodatkowe takie jak: policyjna barierka, pieniądze, sztabka złota, kajdanki, kolczatka - wymiary wozu policyjnego: wysokość 7cm, szerokość 6cm, długość 13cm - wymiary sportowego wozu złodzieja: wysokość 4cm, szerokość 5cm, długość 12cm - wymiary motocykla policyjnego: wysokość 4cm, szerokość 4cm, długość 6cm

3kropki.pl: Opis Lego City Superszybki Pościg 60007

W zestawie są 3 minifigurki - Chase McCain, włamywacz i policjant wyposażony w kajdanki, kolczatka, barykada policyjna, pachołek drogowy, sztabka złota i banknoty; a także...

bdsklep.pl: Opis LEGO 60007 City Super szybki pościg

LEGO 60007 City Super szybki pościg • 283 elementów • wiek: od 5 do 12 lat • ruszaj w pościg za rabusiem! • wprowadź bezpieczeństwo i spokój na mieście! Czas na superszybki pościg - włamywacz ucieka czerwonym sportowym autem! Ale nie ucieknie daleko ze skradzionymi pieniędzmi, gdy na służbie jest Chase McCain! Policjant rusza w pościg za rabusiem, w wozie lub na motocyklu policyjnym do zadań specjalnych! Wyprzedzi złodzieja jadąc na skróty i zablokuje szosę kolczatką, która rozerwie opony mknącego przestępcy, by nie pozwolić mu na dalszą ucieczkę.

Po tej akcji spokojnie możesz go zakuć w kajdany i odwieźć na posterunek policji. Samochód policji do zadań specjalnych ma ok. 7 cm wysokości, 13 cm długości i 6 cm szerokości. Motocykl policji ma ok. 4 cm wysokości, 6 cm długości i 4 cm szerokości, a sportowe auto włamywacza ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości.

Maxstore24.com - zawsze darmowa dostawa!: Opis ◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ CITY Superszybki pościg 60007 ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆ TRANSPORT GRATIS NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

◆◆◆ MAXSTORE24.COM ◆◆◆ CITY Superszybki pościg 60007 ◆◆◆ GRATIS Dostawa! ◆◆◆ TRANSPORT GRATIS NA TERENIE CAŁEJ POLSKI BEZ ŻADNYCH LIMITÓW!

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie