Moje konto
  • Lego DUPLO Pociąg z cyferkami 10558 Lego DUPLO Pociąg z cyferkami 10558
  • Lego DUPLO Pociąg z cyferkami 10558 Lego DUPLO Pociąg z cyferkami 10558
  • Lego DUPLO Pociąg z cyferkami 10558 Lego DUPLO Pociąg z cyferkami 10558

Lego DUPLO Pociąg z cyferkami 10558

7 ofert z 7 sklepów

Producent LegoLiczba elementów 1-99Grupa wiekowa 5+Dla kogo chłopiecKod Producenta 10558 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Smyk

★★★★★
3823 opinie

Lego Duplo, Pociąg z cyferkami, 10558, klocki Darmowa dostawa do ponad 190 salonów empik!

Lego Duplo, Pociąg z cyferkami, 10558, klocki Darmowa dostawa do ponad 190 salonów empik!

Pociąg z cyferkami to zestaw klocków składający się z 31 elementów.Wskakuj do pociągu z cyferkami — nauka liczenia nigdy jeszcze nie była taka ciekawa! Dzięki numerowanym klockom LEGO DUPLO i trzem wagonom młodzi budowniczowie poznają podstawy matematyki, konstruując własny pociąg przyjazny dla maluchów!Zestaw można przebudować w tunel, budynek, budę dla psa i inne modele

Dostępny od ręki  ✓

LEGO DUPLO 10558 - Pociąg z Cyferkami

… pociąg przyjazny dla maluchów.Wskakuj do pociągu z cyferkami — nauka liczenia nigdy jeszcze nie była taka ciekawa! Dzięki numerowanym klockom LEGO® DUPLO® i trzem wagonom młodzi budowniczowie poznają podstawy matematyki, konstruując własny pociąg przyjazny dla maluchów! Zestaw można przebudować w tunel, budynek, budę dla psa i inne modele. Zawiera figurkę dziecka LEGO DUPLO i psa.Nr …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Luxtoys

★★★★★
13 opinii

Lego 10558 Duplo – Pociąg z Cyferkami

Lego 10558 Duplo – Pociąg z Cyferkami

Zestaw Lego Duplo 10558, jak wszystkie produkty LEGO, rozwinie w Twoim dziecku zdolność logicznego myślenia, pobudzi jego wyobraźnię i kreatywność oraz nauczy liczenia.

Dostępny od ręki  ✓

LEGO DUPLO 10558 Pociąg z cyferkami 10558 22.25%

… nigdy nie była taka zabawna i kolorowa. Młodzi budowniczowie mogą konstruować pociąg i tunel w dowolny sposób. Świetne wprowadzenie do kreatywnej zabawy z klockami DUPLO. Ciuchcia z trzema wagonikami dostarczy wiele zabawy ale również pozwoli na utrwalenie cyfr. Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 2+ i zawiera 31 elementów: - figurka chłopca i psa - klocki z liczbami 1-10 - produkty …

Dostępny na zamówienie  ✓

JAAAREK

★★★★★
612 opinie

Klocki LEGO 10558 - Pociąg z cyferkami DUPLO

Klocki LEGO 10558 - Pociąg z cyferkami DUPLO

Zestaw klocków LEGO DUPLO 10558 - Pociąg z cyferkami

Dostępny od ręki  ✓

10558 POCIĄG Z CYFERKAMI (Number Train) KLOCKI LEGO DUPLO wyprzedaż

nr katalogowy: 10558 ilość elementów: 31 LEGO and the LEGO logo are trademarks of the LEGO Group. ©2012 The LEGO Group...

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLego
Liczba elementów1-99
Grupa wiekowa5+
Dla kogochłopiec
Kod Producenta10558

Wskakuj do pociągu z cyferkami — nauka liczenia nigdy jeszcze nie była taka ciekawa! Dzięki numerowanym klockom LEGO DUPLO i trzem wagonom młodzi budowniczowie poznają podstawy matematyki, konstruując własny pociąg przyjazny dla maluchów!

Zestaw można przebudować w tunel, budynek, budę dla psa i inne modele. Zawiera figurkę dziecka LEGO DUPLO i psa. Z klocków Lego Duplo Ty i Twoje dziecko możecie zbudować niemal wszystko! Wystarczy odrobina fantazji!Klocki LEGO DUPLO to zabawka konstrukcyjna zaprojektowana z myślą o dzieciach w wieku 1,5–5 lat, które mają małe rączki i ogromną wyobraźnię.Klocki DUPLO są dwukrotnie większe od standardowych klocków LEGO, dzięki czemu doskonale nadają się na początek kariery małych budowniczych.

DUPLO pozwala dziecku budować, tworzyć i rozwijać się, zapewniając przy tym mnóstwo pomysłów na super zabawę. Klocki Lego Duplo rozwijają kreatywne myślenie i wyobraźnię, uczą samodzielnego podejmowania decyzji oraz zależności przyczynowo-skutkowej.

W zestawach znajdują się instrukcje pomocne w budowaniu różnych figur.Produkty Grupy LEGO są wytwarzane głównie z plastiku ABS. Materiał ten zapewnia wyjątkowe właściwości w zakresie łączenia, połysku i stabilności kolorów, jakimi charakteryzują się produkty Grupy LEGO.

Wszystkie surowce i produkty są testowane w laboratoriach wewnętrznych i zewnętrznych. W praktyce oznacza to, że wszystkie materiały używane przez firmę LEGO do produkcji zabawek muszą spełniać najbardziej surowe wymagania w branży.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.