Lego FRIENDS Mała kuchnia stephanie 3930

Lego FRIENDS Mała kuchnia stephanie 3930

  • Cena od: 19,95
  • Cena do: 25
  • Oszczędzasz: do 24%
  • Dla kogo: dziewczynka
Oferty 1-5 ułożone według:

Informacje o produkcie

Lego FRIENDS Mała kuchnia stephanie 3930

Spotkaj się z przyjaciółkami z LEGO Friends! Poznaj 5 niezwykłych, uzdolnionych dziewczyn, mieszkających w Heartlake City. Uwiebiają wspólnie spędzać czas - zabawa w domku na drzewie, udział w wystawach dla zwierząt w Heartlake City i rozmowy podczas zabiegów w salonie piękności! Kiedy przyjaciółki nie zajmują się swoimi hobby, takimi jak aktorstwo, projektowanie ubrań, albo leczenie chorych zwierząt, soptykają się na herbatce w ulubionej kawiarni!Pięć wspaniałych przyjaciółek zaprasza do wspólnej zabawy:Mia - Konkretna i praktyczna.

Lubi zwierzęta. Andrea - Wesoła, kreatywna, z wyobraźnią. Uwielbia muzykę, śpiew i taniec. Olivia - Inteligentna, umie rozwiązywać problemy. Interesuje się nauką, matematyką, techniką i sportem. Emma - Kreatywna, uprzejma, marzycielka. Interesuje się sztuką i projektowaniem. Stephanie - Pełna energii i entuzjazmu. Uwielbia organizować spotkania i przyjęcia.Mała kuchnia Stephanie 3930. Upiecz ciastka i przygotuj przyjęcie w ogrodzie dla przyjaciół z serii LEGO Friends!

Słońce grzeje, a Stephanie kończy przygotowywanie swojego przyjęcia w ogrodzie. Wyjmij właśnie upieczone ciastka z piekarnika! Pomóż Stephanie umyć w zlewie naczynia i rozłóż stół ogrodowy z parasolem! Przyjaciółki z Heartlake City już jadą na przyjęcie na świeżym powietrzu. Zestaw zawiera minilaleczkę Stephanie.Ilość elementów: 45Wymiary opakowania: 12,2 x 9,1 x 4,7 cm

Dane techniczne

Parametry
Seria Friends
Kategoria wiekowa 5+
Dla kogo dziewczynka
Ilość elementów 1-99

Opisy produktu Lego FRIENDS Mała kuchnia stephanie 3930 udostępniane przez sprzedawców

Baby-Maxx: Opis Lego Friends Mała Kuchnia Stephanie 3930

Zestaw klocków Lego z serii Friends składający się z 45 elementów. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Z elementów zestawu można zbudować piekarnik, zlew i stolik z parasolką. Zestaw zawiera 1 figurkę i akcesoria do zbudowania scenerii. Tematem zestawu jest przygotowanie przyjęcia w ogrodzie dla przyjaciółek.

KlockidlaCiebie.pl: Opis LEGO FRIENDS 3930 Mała kuchnia Stephanie

LEGO FRIENDS 3930 Mała kuchnia Stephanie Stephanie urządza przyjęcie w ogrodzie. Pogoda jest piękna więc rozłożyła stolik z parasolką. A teraz już czas by upiec w piekarniku pyszne ciasto dla gości. Po odwiedzinach przyjaciół trzeba posprzątać i pozmywać naczynia.

Zestaw przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5+. Zawiera 45 elementów w tym: - mini figurka Stephanie - klocki niezbędne do zbudowania stolika z parasolką, piekarnika i zlewu - dodatki takie jak np. mleko, pucharek, ciasto, talerz - klocki LEGO Friends są całkowicie kompatybilne z klasycznymi klockami LEGO

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie