Moje konto
  • Lego MINIFIGURES  1000 Lego MINIFIGURES  1000

Lego MINIFIGURES 1000

2 oferty z 2 sklepów

Producent LegoKod Producenta 1000 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Lego Minifigurki Lego Seria 9 71000

… do którego dołączone są specjalne akcesoria, tabliczka i ulotka kolekcjonerska. W tej kolekcji zainspirowanej filmami, sportem, historią i życiem codziennym znajdują się następujące figurki: obcy-mściciel, leśna dama, hydraulik, syrena, mech bojowy, zawodniczka roller derby, kelner, wróżka, sędzia, facet w stroju kurczaka, policjant, cesarz rzymski, pan Dobro i Zło, heroiczny rycerz, …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Lego Minifigurki Seria 9 71000

Lego Minifigurki Seria 9 71000

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLego
Kod Producenta1000

Minifigurki to zupełnie nowa limitowana seria dla miłośników klocków Lego!

Kolekcja minifigurek LEGO® powiększyła się o 16 nowych, specjalnych minifigurek z serii 9. Każda z nich znajduje się w zamkniętym, „tajemniczym" opakowaniu, do którego dołączone są specjalne akcesoria, tabliczka i ulotka kolekcjonerska. W tej kolekcji zainspirowanej filmami, sportem, historią i życiem codziennym znajdują się następujące figurki: obcy-mściciel, leśna dama, hydraulik, syrena, mech bojowy, zawodniczka roller derby, kelner, wróżka, sędzia, facet w stroju kurczaka, policjant, cesarz rzymski, pan Dobro i Zło, heroiczny rycerz, gwiazda Hollywoodu i cyklop.

• Każda minifigurka jest wyposażona w dodatki i podstawkę.
• Nieodzowny nabytek dla wszystkich kolekcjonerów minifigurek LEGO®.
• UWAGA: W każdym „tajemniczym" opakowaniu znajduje się tylko 1 z 16 minifigurek.

Niestety, nie możemy przyjmować próśb o określone minifigurki. Możesz otrzymać 2 lub więcej jednakowych minifigurek – wymieniaj się z kolegami i koleżankami, aby zebrać wszystkie!

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.