Menu

Lego NINJAGO Turniej żywiołów tournament of el.nts 71735

Cechy produktu

  • Producent Lego 
  • Grupa wiekowa 6+ 
  • Kod Producenta 71735 
  • Bohater Wojownicze Żółwie Ninja 

Opis

Pozwól dzieciom inscenizować zdumiewające starcia z 4. Sezonu serialu LEGO® NINJAGO. Pomoże im w tym zestaw 71735 Turniej Żywiołów. Stanowczo szczegółowy model świątyni jest wyposażony w platformę bojową, platformę z obrotową bronią, broń wirującą i jadeitowe ostrza.wyśmienity zestaw ninja zachęcający do pomysłowego odgrywania rólZestaw posiada 7 minifigurek: wojowników ninja Kaia, Jaya i Lloyda w wersji Legacy, mistrzów żywiołów Boloba, Jacoba i Gravisa i złoczyńcę Eyezora.

bogactwo postaci powoduje, że dzieci mogą bez końca odgrywać sceny walki i treningów podczas zabawy. Będąca nowością na styczeń 2021 r. Figurka Lloyda w wersji Legacy to specjalna złota minifigurka kolekcjonerska z podstawką, przygotowana z okazji dziesięciolecia zestawów konstrukcyjnych NINJAGO.najkorzystniejsze pomysły na podarek dla kreatywnych dzieciZestawy bojowe LEGO NINJAGO pozwalają dzieciom uciec do fantastycznego świata, w którym nauczą się przydatnych umiejętności, spotkają się ze swymi ulubionymi bohaterami i staną do walki ze złoczyńcami — a wszystko w trakcie zabawy niesamowitymi zabawkami ninja takimi jak smoki, mechy i świątynie.- zestaw konstrukcyjny LEGO® NINJAGO® Legacy 71735 Turniej Żywiołów mieści bogatą w szczegóły interaktywną świątynię, w której dzieci mogą ćwiczyć swoje umiejętności ninja i odgrywać niezwykłe bitwy.- W pakiecie znajduje się 7 minifigurek: wojownicy ninja Jay, Kai i Lloyd w wersji Legacy, mistrzowie żywiołów Bolobo, Gravis i Jacob, a także zły Eyezor z 4.

sezonu serialu.- Świątynia ninja jest wyekwipowana w platformę bojową do inscenizacji ekscytujących pojedynków, platformę z obrotową bronią i wirującą broń do treningów ninja i jadeitowe ostrza dla zwycięzcy.- posiada złotą kolekcjonerską minifigurkę Lloyda w wersji Legacy z małą podstawką, przygotowaną z okazji dziesięciolecia zestawów NINJAGO®.- Więcej specjalnych złotych minifigurek kolekcjonerskich znajdziesz w innych zestawach NINJAGO®, takich jak: Kruszarka skał (71736), Ninjaścigacz X-1 (71737) i Starcie tytanów Mech (71738).- Ten 283-częściowy komplet bojowy z kolekcjonerskimi figurkami to gratka dla konstruktoróww wieku od 6 lat i wyśmienity prezent dla chłopców i dziewczynek uwielbiających świat NINJAGO®.- Świątynia ninja ma ok.

17 cm wysokości, 16 cm szerokości i 24 cm głębokości, więc rewelacyjnie pasuje do zabawy w domu i w podróży.- LEGO® NINJAGO® to niesamowita linia interesujących, gwarantujących sporo godzin kreatywnej zabawy zestawów dla dzieci.

Każdy z nich pozwala znikomym konstruktorom nauczyć się przydatnych umiejętności i wyruszyć na przygody u boku ulubionych bohaterów ninja.- Już od ponad sześciu dekad klocki LEGO® powstają z najwyższej jakości tworzyw,za każdym razem można było jezespolić i rozdzielić.

Nie Ci potrzeba do tego umiejętności ninja!- Klocki LEGO® spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa, więc zestawy LEGO są za każdym razem bezpieczne dla Twoich dzieci.Od 6. Rok

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.