Manu

Lego NINJAGO Złoty smok 70503

Cechy produktu

  • Producent Lego 
  • Liczba elementów 252 
  • Grupa wiekowa 14+ 
  • Dla kogo chłopiec 
  • Kod Producenta 70503 

Opis

Lego Ninjago, Złoty smok, 70503, klocki „Złoty smok" to zestaw klocków składający się z 252 elementów. Złoty ninja Lloyd przyzwał potężnego złotego smoka, aby wspomógł go w epickim starciu ze sługami lorda Garmadona.

Posadź Lloyda na złotym smoku i leć do bitwy! Unikaj pocisków z katapulty, manewrując wielkimi, rozkładanymi skrzydłami. W zestawie: 3 minifigurki wraz z bronią: Lloyda (złotego ninja), zwiadowcę i wojownika broń: młot, dzida, szabla i dynamitWymiary: ponad 15 cm wysokości, 35 cm długości i 35 cm szerokościKatapulta ma wymiary ponad 5 cm wysokości, 10 cm długości oraz 30 cm szerokości.

Klocki LEGO to wspaniała zabawa dla każdego. Dają mnóstwo radości z zabawy, rozwijają wyobraźnię, uczą logicznego myślenia i poprawiają koncentrację. Nieograniczone możliwości edukacyjnej zabawy dla każdego dziecka - niekończąca się zabawa w budowanie miniaturowego świata LEGO.

Klocki wykonane z niezwykłą precyzją, co gwarantuje ich wysoką jakość. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 8 lat.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie