Moje konto  ▾

Playmobil Nowy przenośny domek dla lalek 5167

Producent PlaymobilKod Producenta 5167 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Playmobil  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Klocki dla dzieci innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPlaymobil
Kod Producenta5167

Nowy przenośny domek dla lalek 3w1 5167 to kompleksowy zestaw do fantastycznej zabawy. Domek można łatwo i wygodnie transportować, dzięki zamontowanemu na dachu uchwytowi, a składana konstrukcja sprawia, że można go szybko sprzątnąć, zamknąć i odstawić na półkę.

Wnętrze domku mieści wszystkie akcesoria, mebelki i figurki Playmobil. Po rozłożeniu dziewczynki mają do dyspozycji 4 umeblowane pomieszczenia: salon z wypoczynkiem, kuchnię z jadalnią oraz łązienkę i sypialnię rodziców z kołyską.

Wewnętrzne śniany domku wyklejono fototapetami, co podkreśla charakter pomieszczeń. Także na zewnątrz domek został oklejony, dzięki czemu sprawia wrażenie jakby był oglądany z ogrodu. W zestawie z domkiem znajduje się 3-osobowa rodzina - mama, tato, maluszek, 2 pieski oraz całe mnóstwo akcesoriów do zabawy m.

in.: meble kuchenne, jedzenie i naczynia, stół i rzesłą, krzesełko dla małego dziecka, meble do salonu i kącik RTV, łóżka, szafki nocne, kołyska, pełne wyposażenie łazienki. Wymiary złożonego domku: 26 x 25 cmWymiary opakowania: 27,5 x 29 x 24,4 cm

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.