Playmobil  Nowy przenośny domek dla lalek 5167

Playmobil Nowy przenośny domek dla lalek 5167

  • Cena od: 111
  • Cena do: 153
  • Oszczędzasz: do 28%
Oferty 1-3 ułożone według:

Informacje o produkcie

Playmobil  Nowy przenośny domek dla lalek 5167

Nowy przenośny domek dla lalek 3w1 5167 to kompleksowy zestaw do fantastycznej zabawy. Domek można łatwo i wygodnie transportować, dzięki zamontowanemu na dachu uchwytowi, a składana konstrukcja sprawia, że można go szybko sprzątnąć, zamknąć i odstawić na półkę. Wnętrze domku mieści wszystkie akcesoria, mebelki i figurki Playmobil. Po rozłożeniu dziewczynki mają do dyspozycji 4 umeblowane pomieszczenia: salon z wypoczynkiem, kuchnię z jadalnią oraz łązienkę i sypialnię rodziców z kołyską.

Wewnętrzne śniany domku wyklejono fototapetami, co podkreśla charakter pomieszczeń. Także na zewnątrz domek został oklejony, dzięki czemu sprawia wrażenie jakby był oglądany z ogrodu. W zestawie z domkiem znajduje się 3-osobowa rodzina - mama, tato, maluszek, 2 pieski oraz całe mnóstwo akcesoriów do zabawy m. in.: meble kuchenne, jedzenie i naczynia, stół i rzesłą, krzesełko dla małego dziecka, meble do salonu i kącik RTV, łóżka, szafki nocne, kołyska, pełne wyposażenie łazienki.

Wymiary złożonego domku: 26 x 25 cmWymiary opakowania: 27,5 x 29 x 24,4 cm

Opisy produktu Playmobil Nowy przenośny domek dla lalek 5167 udostępniane przez sprzedawców

pinkorblue.pl: Opis PLAYMOBIL Nowy przenośny domek dla lalek 5167

Nowy przenośny domek dla lalekNumer katalogowy: 5167Nowy, nowocześnie urządzony przenośny domek dla lalek posiada duża kuchnię, przestronny pokój gościnny, łazienkę oraz sypialnię z kołyską dla niemowlęcia. Wszystkie elementy wyposażenia mogą zostać umieszczone w składanym domku i w ten sposób przenoszone.

Domek posiada praktyczny uchwyt. Wymiary po rozłożeniu: 52 x 12 x 27 cm (dł. x szer. x wys.). Zestaw wykonany z tworzywa sztucznego. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 lat.Uwaga! Ze względu na niebezpieczeństwo połknięcia drobnych części zawartych w zestawie produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie