Moje konto
  • Kosy Wrap - Ciepły Koc z rękawami Kosy Wrap - Ciepły Koc z rękawami

Kosy Wrap - Ciepły Koc z rękawami

0 ofert z 0 sklepów

Producent Industex WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Koce i pledy innych firm

Informacje o produkcie

ProducentIndustex

Wielofunkcyjny koc z rękawami Kosy Wrap – Snuggie Wielofunkcyjny koc idealnie ogrzewa i daje wolność naszym rękom.Na pewno dobrze to znacie z doświadczenia: chcecie się otulić kocem w zimny, ponury dzień, odpocząć przed telewizorem, a podczas obsługi pilota koc zsuwa się z ramion i robi się nagle zimno.

Również podczas czytania, robienia na drutach i innych czynności pod tradycyjnym kocem nigdy nie mamy pełnej swobody ruchów. Dla wszystkich, lubiących przytulne wieczory pod ciepłym pledem, pojawiło się teraz idealne oraz inteligentne rozwiązanie.Snuggie / Kossy Wrap jest wykonany z niezwykle miękkiego, grubego, luksusowej jakości polaru.

Ma obszerne rękawy, dzięki czemu, możesz robić to, na co masz ochotę będąc jednocześnie szczelnie otulonym i nie tracąc ani odrobiny ciepła. Niewiarygodnie miękki w dotyku, lekki, a jednocześnie ciepły polarowy koc z dużymi luźnymi rękawami, został zaprojektowany w taki sposób, abyś mógł perfekcyjnie otulić nim swoje ciało, zachowując jednocześnie w pełni swobodne ręce.

Koc wielofunkcyjny Snuggie / Kosy Wrap: cudownie ogrzewa i daje wolność naszym rękom.Na pewno dobrze to znacie z doświadczenia: chcecie się otulić kocem w zimny, ponury dzień, odpocząć przed telewizorem, a podczas obsługi pilota koc zsuwa się z ramion i robi się nagle zimno.

Wymiary: Długość – 180 cm Szerokość: 137 cm Rękaw: około 70 cm Nasz produkt zapewni ci ciepło i komfort podczas jedzenia, pracy na komputerze, umili chwile, kiedy przytulasz swoje dziecko lub trzymasz na kolanach swoje zwierzę.Snuggie / Kossy Wrap to idealne rozwiązanie dla wszystkich – kobiet, mężczyzn, dzieci.

Wypróbuj, a przekonasz się jak ciepło i przytulnie możesz się poczuć nawet, kiedy w chłodny wieczór siedzisz gdzieś na zewnątrz i śledzisz wydarzenia sportowe. ZALETY: * Uniwersalny rozmiar * Obszerne rękawy * Trwały materiał * Łatwość prania – w pralce * Estetyczny wygląd * Luksusowa tkanina KORZYŚCI: * Wygoda * Komfort cieplnyKOLORY DO WYBORU:Różowy...

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też