Menu

Książeczka kolorowanka Dzikie zwierzaki - Opracowanie zbiorowe OD 24,99zł DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU

Cechy produktu

  • Producent MONUMI 

Opis

Czy Wasze dzieciaki już wiedzą jakie zwierzęta mieszkają w Afryce, Azji albo Australii? Zajrzyjcie do środka i przejrzyjcie!

W tej niewiele znaczącej książeczce czekają na Was sympatyczne zwierzaki, które dzieci mogą samodzielnie pokolorować tak, jak podpowiada im wyobraźnia.
Ilustracje są proste i krystaliczne, a do kolorowania możecie używać kredek, flamastrów i farb.
małe wymiary sprawią, że książeczka zmieści się w torbie każdej mamy, dzięki czemu możecie ją wszędzie ze sobą zabrać. Idealnie spełni oczekiwania w przedszkolu, w poczekalni czy w podróży.

Książeczka zapakowana jest w poręczne etui, które nie tylko upraszcza zachowanie porządku,z zasady gwarantuje bezpieczne przechowywanie pokolorowanych obrazków. Możecie wspólnie wybrać kilka z nich, wyciąć je, oprawić w ramki i powiesić na ścianie albo podarować.

Kolorujcie i poznawajcie świat.

Przy zakupie wszystkich 4 tytułów z kolekcji (W lesie, Pojazdy, Dzikie zwierzaki i Zwierzaki na wsi) w ilości po 5 szt. Książeczki mogą być zapakowane w dekoratywny karton-ekspozytor.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.