Menu

Zestaw kreatywny wypukła malowanka Jednorożec Merkury - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!

Cechy produktu

  • Producent MIRAGE 

Opis

pakiet kreatywny wypukła malowanka Jednorożec Merkury Stwórz niepowtarzalną dekorację. Odkryj malowanie na nowo i to w rozmiarze 3D. Nowa linia zestawów kreatywnych to możliwość stworzenia własnej, niepowtarzalnej galerii ulubionych zwierząt.
Mirage Hobby zaprezentował nową linię towarów, która znacząco odróżnia się od dotychczasowego portfolio firmy. Zestawy kreatywne do samodzielnego pomalowania, to specyficzna linia do samodzielnego pomalowania, na którą warto zwrócić uwagę zwielu powodów. Demonstrujemy te najważniejsze:
nieszablonowa tematyka - Zestawy kreatywne od Mirage Hobby oferują kolekcję obrazków, których bohaterami są potężne rasy zwierząt. Realistyczne odzwierciedlenie danej rasy psa, kota, konia, czy futrzaka, wyróżnia tę linię na tle innych zestawów do samodzielnego malowania. Obrazki 3D - Obrazek pupila w pakietach Kreatywnych Mirage Hobby, to wypukła wytłoczka 3d. To również oryginalna cecha tego artykułu, uwydatniająca go na rynku. Ponieważ jest ona stworzona z plastiku, osiągalne jest umycie obrazka ciepła wodą z mydłem i powtórne jego pomalowanie, dzięki temu można poprawiać i dopracowywać swoje dzieło do uzyskania pożądanego efektu.
sugestia dla młodszych i starszych artystów - Zestawy kreatywne to przygotowane do malowania obrazki pupili, aczkolwiek skrupulatne odwzorowanie ras zwierząt sprawia, że jest ona na nieco wyższym poziomie, dlatego także może być niebanalna dla starszych dzieci, jak dodatkowo dla dorosłych.
  • Wiek: od 9 lat

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.