Menu

Grey Out odsiwiacz do włosów 125ml

Cechy produktu

  • Producent Ovimex 
  • Pojemność 125 ml

Opis

GREY OUT

Nowy z koenzymem Q10


Grey Out jest specjalnie przygotowanym produktem przywracającym siwym włosom ich naturalny odcień w przeciągu kilku tygodni. Asygnowany dla wszelkich rodzajów włosów.

Nowa formuła płynu pozwala pozbyć się łupieżu oraz zniża przetłuszczanie się włosów, pozostawiając je błyszczące i miękkie.

Grey Out nie jest farbą do włosów ale produktem enzymatycznym, który wpływa na utlenioną melaninę i stopniowo przywraca naturalny kolor włosów.
Sposób wykorzystania:

Nanieść niewielką liczba płynu na suche lub niezbyt mokre włosy i wmasować jak odżywkę do włosów. Po aplikacji zaleca się wysuszenie suszarką. Nadmiar płynu należy polikwidować z czoła i linii włosów, stosując ciepłą wodę z mydłem. W początkowej fazie najlepiej jest stosować GRAY OUT codziennie rano lub trzy razy w tygodniu. Włosy należy umyć 6-12 godzin po aplikacji lub wieczorem przed pójściem spać. Pierwsze efekty będą zauważalne już po pierwszym tygodniu. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu wystarczy stosować raz w tygodniu.

towar dedykowany do wykorzystania zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie nanosić na brwi i wąsy. Po aplikacji należy precyzyjnie umyć ręce. W razie pojawienia się podrażnienia skóry, przerwać używanie. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w ciemnym miejscu.Skład:

aqua, propyleneglycol, sulphur, ammonium chloride, silver acetate, ubiquinone (coenzyme Q10), parfum.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.