Menu

Renee Blanche dekoloryzator Haute Coiffure Repair 2x100ml

Cechy produktu

  • Producent Renee Blanche 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Renee Blanche Repair Color System Rb Haute Coiffure

mistrzowski dekoloryzator do włosów

Repair Color System Dekoloryzator umożliwia częściowe albo całkowite usunięcie koloru, nie niszcząc włosów. Dzięki starannie ustalonym wielkościom tub, można nałożyć starannie taką ilość preparatu, jaką się potrzebuje. W celu uzyskania obszerniejszego kontrastu towar może być nakładany choćby 2-3 krotnie. Likwiduje jedynie sztuczny pigment, naturalnego koloru włosów nie rozjaśnia. Towar mistrzowski.

Sposób użycia:

całkowita korekta koloru:

Nakładać na suche włosy. Założyć rękawiczki i zmieszać identyczne części dekoloryzatora tuba 1 i tuba 2 w plastikowej miseczce. Mieszać produkt przez 50-60 sekund i nakładać błyskawicznie na włosy. Po zaaplikowaniu na całe włosy, przykryć je plastikowym czepkiem i pozostawić na 20 minut, regularnie kontrolując proces dekoloryzacji i sprawdzając przebieg ?wybijania? pigmentów. Spłukiwać przez 3-5 minut, umyć szamponem H-Zone tonizującym do włosów suchych. Jeżeli odcień nie został w całości usunięty, powtórzyć cały zabieg ponownie (maksymalnie 2-3 razy)

Częściowa korekta koloru:

Nakładać na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Zmieszać tuby dekoloryzatora ? w proporcji: 10ml z tuby 1 i 10ml tuby 2 oraz z 30ml delikatnego szamponu, za każdym razem przy użyciu rękawiczek. Zaaplikować towar tylko na partie, które chcemy zdekoloryzować. Masować delikatnie, aż do wytworzenia się piany. Regularnie kontrolować proces dekoloryzacji, sprawdzając postępy. W chwili osiągnięcia pożądanego efektu, spłukać artykuł i umyć włosy szamponem H-Zone tonizującym do włosów suchych.


stan: towar fabrycznie nowy w kartoniku
opakowanie: 2x100 ml, 1 para jednorazowych rękawiczek, ulotka z instrukcją
data ważności: 2 lata albo 12 miesięcy od otwarcia
kraj produkcji: Włochy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.