Moje konto
  • Cinderella Story 2 Cinderella Story 2

Cinderella Story 2

2 oferty z 2 sklepów

Producent Galapagos films Nośnik DVD WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MERLIN
Kopciuszek: Roztańczona historia

Kopciuszek: Roztańczona historia

… Wychowywana przez wredną macochę Dominique, która otwarcie faworyzuje swoje córki - Britt i Bree. Zamiast szklanych pantofelków Mary ma jednak na nogach buty do tańca. Tak samo jednak jak każdy Kopciuszek, marzy o Księciu na białym koniu. Joey Parker to pełen uroku Książe. Nie ma co prawda białego rumaka, w ręku trzyma za to mikrofon. Jest popularnym piosenkarzem pop, który powraca …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Kopciuszek: Roztańczona historia - Zakupy powyżej 60zł dostarczamy gratis, szczegóły w sklepie

Pokazy taneczne oraz świetna muzyka. To roztańczona historia innego Kopciuszka. Mary - współczesny Kopciuszek zamiast szklanych pantofelków zakłada buty do tańca. Drew Seeley to Joey, czarujący książe - nowy szkolny kolega, który szuka dziewczyny. Czy Mary nią zostanie?

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Informacje o produkcie

ProducentGalapagos films
NośnikDVD

Film z udziałem gwiazdy Disney Channel SELENY GOMEZ oraz DREW SEELEYA z trasy koncertowej HIGH SCHOOL MUSICAL. Tańcz w rytm swojego serca! Jest muzyczny. Jest magiczny. To taneczna, bajeczna opowieść o szczęściu i miłości.

W tej radosnej adaptacji Mary - współczesny Kopciuszek zamiast szklanego pantofelka ma buty do tańca. Joey - Książę z Bajki to nowy chłopak ze szkoły, szukający wymarzonej dziewczyny. Kopciuszek - Roztańczona historia to perfekcyjna mieszanka muzyki, porywającego tańca, miłości i wszelkiego rodzaju niespodzianek!

Występują gorące gwiazdy High School Musical! Klasyczna baśń staje się staje się współczesną historią. Wschodzące gwiazdy Selena Gomez (Czarodzieje z Waverly Place) i Drew Seeley (High School Musical Concert Tour).

Damon Santostefano (Koszmar kolejnego lata) na krześle reżyserskim. Roztańczony sequel kinowego hitu Cinderella Story - Kopciuszek. Dawno, dawno temu. może znów zdarzyć się tu i teraz! Historia jest. magiczna.

i bardzo muzyczna. Mary to współczesny Kopciuszek. Wychowywana przez wredną macochę Dominique, która otwarcie faworyzuje swoje córki - Britt i Bree. Zamiast szklanych pantofelków Mary ma jednak na nogach buty do tańca.

Tak samo jednak jak każdy Kopciuszek, marzy o Księciu na białym koniu. Joey Parker to pełen uroku Książe. Nie ma co prawda białego rumaka, w ręku trzyma za to mikrofon. Jest popularnym piosenkarzem pop, który powraca do szkoły, aby zaliczyć swój ostatni rok w liceum.

Można go uznać za idealnego nowego chłopaka w szkole - kiedy tylko się w niej pojawia zakochują się w nim tłumy dziewczyn. On tymczasem, szuka tej Jedynej. Jakie są szanse na to, że właśnie Mary zostanie tą dziewczyną? Marne.

On nawet nie zna jej imienia. Wszystko się jednak zmienia na balu kostiumowym, kiedy Mary wychodząc gubi swój odtwarzacz muzyczny Zune. Joey nie wie, kim była jego właścicielka, lecz jest zdeterminowany aby oddać zgubę.

Porywające pokazy taneczne. Rewelacyjna muzyka. Pierwsza miłość. Oto roztańczona opowieść o Kopciuszku! Wydanie DVD Kopciuszek - Roztańczona historia na DVD 88 minut porywającego do tańca materiału filmowego oraz dodatki specjalne: Klip muzyczny Spojrzenie na gwiazdy - Selenę Gomez i Drew Seeleya

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też