Menu

Pech to nie grzech/ Kino Świat. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Opis

Najnowsza komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, twórcy komediowych hitów: "Porady na zdrady", "Dzień dobry, kocham cię!", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!" i "Nigdy w życiu!".

Kiedy miłość omija cię szerokim łukiem, a twoje życie uczuciowe powoli staje się tematem żartów i zakładów, to najwyższy czas,wziąć sprawy w swoje… serce.

Odnosząca sukcesy bizneswoman - Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najkorzystniejszy przyjaciel i partner w interesach - Piotr (Mikołaj Roznerski), a także jego ładna narzeczona - Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia poprzez trzy miesiące z nikim się nie skonsoliduje i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.