Menu

Kamini kominek elektryczny wkład do kominka elektrycznego 45W G9 czarny

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

Romantyczny nastrój przy kominku każdego wieczoru i o każdej porze roku! Kominek Klarstein Kamini funkcjonuje po naciśnięciu przycisku i bez otwartego ognia. Możne on znaleźć wykorzystanie nie tylko w istniejących, zimnych kominkach,również jako wolnostojący element wyposażenia każdego pokoju.

Ruchome, delikatne światło węgli świeci przy tym na zróżnicowane sposoby, imitując zwodniczo prawdziwe świecące polana. Takim ogniem kominkowym można radować się nawet w lecie. Kompaktowa obudowa i drobna masa kominka elektrycznego Kamini upraszcza jego przenoszenie i ustawianie w niemal dowolnym miejscu.

Wkład do kominka elektrycznego Klarstein Kamini jest nietrudny w obsłudze dziękiprzystępnemu przełącznikowi z boku. Inną zaletą elektrycznego ognia jest bezpieczeństwo - spokojni mogą być w głównej mierze rodzice i właściciele zwierząt domowych.

na dodatek czyszczenie jest łatwe w porównaniu z klasycznym, charakterystycznym dla kominków zaopatrzonych w prawdziwy ogień: brak sadzy i innych zabrudzeń, wszystko pozostaje czyste. Teraz widokiem migoczących płomieni można się napawać zawsze i w każdym wnętrzu: to żaden problem dla wkładu Kamini od Klarstein.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.