Menu

Kaprun kominek elektryczny 1800W kamienny dekor poliston pilot

Cechy produktu

  • Producent Klarstein 

Opis

wykwintny kominek elektryczny Klarstein Kaprun zachwyca realistycznymi iluzjami płomieni w każdym pomieszczeniu. Delikatne światło zwodniczo naśladuje prawdziwe płomienie i tlące się szczapy drewna, roztaczając przytulną, romantyczną atmosferę.

Płomienie z energooszczędnego oświetlenia LED migoczą choćby w ciepłe letnie noce, niezależnie od funkcji ogrzewania, zapewniając o każdej porze romantyczną atmosferę. Opcjonalnie przystępna, dwustopniowa funkcja ogrzewania zapewnia przyjemne ciepło, działając z mocą 1800 W.

Można ją z łatwością programować za pomocą regulowanego timera z wyprzedzeniem tygodnia, a system Open Window Detection wyłapuje nawet gwałtowny spadek temperatury i samoczynnie wyłącza kominek. Sporym walorem estetycznym kominka jest z pewnością jego wykończenie dekorem kamiennym, dzięki czemu roztacza on wokół nastrojową atmosferę.

przez użycie polistonu, kamienie wyglądają na zwodniczo prawdziwe, a zewnętrzny wygląd kominka emanuje swojską przytulnością. Prostej obsługi dokonuje się bezpośrednio na kominku lub komfortowo, przy pomocy pilota, dzięki temu wszystkie ustawienia mogą byćrealizowane z kanapy.

Elektryczny kominek Kaprun marki Klarstein: postępowa romantyczna atrakcja!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.